Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pont azért van, h ne az euból hozd a gépedet hanem itt vegyél egy simsont annyiért. pl kinnt egy rossi replicás RS "96 850euro ami ugye kb 250e ft kb, ez elég kecsegtető, de ha hozzádobsz egy 100as regadót + legalább 60 mire forgalomba helyezed +benzin mire behozod, akkor már kevésbé tűnik jó biznisznek
szabadesésben elvileg 2,77 mp alatt gyorsul százra Szal ha gyorsan akarsz menni csak ugrass le valami jó magas szikláról és már érezheted is az 1G-s gyorsulást
köbcenti? nem lóerő alapú lesz?
Amugy nem tom ennek az egésznek mi értelme van meg a regdíjnak is???Az eu-ben máshol sehol nincsene ilyen faszságok.most egy ha valaki egy 2006-os RS125-t akarbehozni anna 95000 ft-ot kell regdílyat fizetni aminek csak annyi értelme van hogy még több pénzt huzzanak ki az ember zsebébő
Oksa, de vmi gurulás lehetne már előtte is
oks nem azért mondtam
jó hát annak írtam aki kérdezte
hát a súlyadót felváltja majd a köbcenti alapú adózás... azaz sokaknak több mint 10X annyit kell majd fizetniük...
Ha RS250-t akarok látni átugrom haverhoz és nézegtem fél napig
Szép jó reggelt mindenkinek

Z3 a TZR-ed szakadékba zuhanva(nem szabad esésben) talán elér egy 5 mp gyorsulást de ne vegyél rá mérget.Amugy mien tüntetés lesz???
valakit érdekelt, hogy kinek van rs 250-e... az R6-klub topicba épp most írt "varges". neki az van
ez nálunk is így volt, csak a teraszon állt és nem volt hajlandó megnézni...
hát imádkozz érte, h nyugisan fog elnyalni a saját hüyeségéből... naci meg csizma?:)

végre kelnek fel az emberek, én már bent ücsörgök a bankban, 1enlőre nincs se meló se tárgyalás, legalább a fórumozók gyűlnek
Bence: hogyne félteném a hugomat!! De ha erre vágyik akkor legyen. Kap sisakot kesztíűt meg egy kabátot és mehet egyszer úgyis el fog nyalni és akkor majd eldönti kell- e ez neki vagy sem!!

Nálam úgy volt h a mutter ellenezte de nem sok szava volt a dologban egyik délután már ott állt a motor az udvarban akkr már nemtudott mit csinálni...
és mi van ha lejtőn lefelé megy? úgy én is tudok nektek 5ös gyorsulást produkálni
okés!
Ki jön még?
Hello!Hol szokott lenni az rs találkozó????
ja jó megint nem olvastam vissza azt hittem a tüntetésre:)
zsóóóti az karcagra megy
Én is megyek 9-én... titka mit talizhatunk a 70esen... zsóóótival meg valahol összefutunk és megyünk akkor 1ütt RS-esek... most viszont megyyek aludni:)
Kinézék valamelyik hétvégén gondolom nálatok is négy a buli péntek vagy szombat esténként :)
Lesz nyugi Ugyis jösz még addig szoboszlóra.Bazz én erősen gondolkozom ezen a karcagi találkozón
Zsolti én biztos nem debrecenbe akkor voltam utoljára mikor hoztam a motort haza kb amúgy fojtás meg minden nélkül hány lovas az új rs? Ja meg lehetne egy rs találkozó még mielőtt tél nem lesz
Tudsz nekem mondani egy linket ahol megtom nézni a programokat??? Vagy te nem tod véletlen???
Nem tudja vki Tyt msn címét vagy telefonszámát? fontos lenne