Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát ha a karcagira gondolsz,kb 100 km miskolctól,és hnapra megprobalok szerezni részletes programot
Van vmilyen weboldala ennek a találkozónak ahol információkat lehet megtudni??
Jah és kb hány km-re van ez a tali Miskolctól??
télleg kik jönnek innen 9.-én?
ha +jött volna már a motorom mennék,de a robogóval nem vágok neki,+ sztem haverokkal akkor tartjuk a nyárbúcsúztatónkat
sááááááááár jó az ma olyanokat pörögtünk a sárban meg minden....jó volt,és holtpontig kivettem rxet,2x is
na, csak sikerült összesározni szegény párát, elmentem kamerázni 1et és persze h elkezdett esni...
Kawa ...... 9én gyere Kunszentmiklósra nagy buli lesz.
És én is ott leszek.
olyan h beinditod, kuplung behúz 1es és elindulsz úgy h ki se engedted és nehogy azt hidd h bemelegszik tiszta rémálom volt a forgalmi vizsgám lefulladtam vagy 2x emiatt, de átengedtek
na mégse,én tudtam jól,szpet 15-től szept 17ig lesz,péntektől vasárnapig
igen? ,nekem 16ot mondtak,basszus itt lakok és mástól tudom meg a normál időpontot
Nah akkor mikor lesz??? mert én lehet megyek
Szeptember 9én lesz jó.
üdv mki!
vki nem néz el szept 16.án karcagi motorostalálkozóra?
Nha egész véletlenül nincs itt az a nagytudású új RS tulaj aki vasárnap délután Debrecenbe a tesconál lévő lámpánál egy Aprilia Scarabeos kérdésére azt hazudta hogy 36 lovas a gépe???
Tyt! Ha van msn-ed akkor vegyél fel légyszi: dingomoto@hotmail.com
Fontos kérdeésem lenne az Rs-sel kapcsolatban. Ha nincs, akkor add emg légyszi az e-mail címed!! köszi!
az mijen?:)
jó én 1 hónap múlva kezdem a korlátlant, akkor már nemcsak esni fog hanem picsaszaggató hideg is lesz. és ha olyan profi kuplungja lesz a mocinak mint a postássuzukinak amin A1et csinaltam akkor tuti felakasztom magam
mekkora probléma én ma 2 orát voltam forgalmim szakado esöbe MZ-vel városon kivül kellett menni amennyire birta és nem birtam utanna leszallni mert akkora volt a rezonancia :D:D meg egyébként is az MZ kerekének mondjuk az 1/10 1/8ad része vizben állt némejik hejeken és amikor jöttek szembe akkor ugy beteritettek mint a szar a kurva annyukat :D de nem lasitottak volna ám :@
5,8?hát sztem ez inkabb 5hoz van kurva közel!
én nekem múszály volt elmennem
na ezér nem motorozok esőben
én meg ma reggel szakadó esőben mentem labórba és ott ültem 1 órát mire közölték hogy menjek be holnap mert ma nem akkarnak tőlem vért venni. Aztán utána be mentem anyámhoz a boltba megnéztem hogy mizu vele. Aztán gang haza és egyből mostam is le a motrot. Csori oan koszos lette ebben az időben. De már szép tiszta.
meg hideg is van azé
Már csak 50-re felgyórsítok azt már érzem a széllökéseket!!
én is a azt várom h ne fújjon ennyire.....