Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát nem.ja azon én is csodalkoztam h mikor valltja a 6.at de a 0-100 se a gyár álltal megadott 6.5
Mért hányévesenkezdtél?aztem te is 50essel hát mondjuk igazad van
csak mondjuk nem 14 éves vagyok meg nem lány:) meg azért engedték mert nem volt más választásuk, mert vagy megveszik, vagy megveszem én és kevesebb marad ruhára...
Mér a te szüleid nem paráznak/paráztak miattad?ők is csak engedték valamiért...
Joe nem parázol a hugod miatt? jó dolog h mocizni akar, de ha valami baja lesz szegény kis lánynak, akkor úgy fogod gondolni, h ez a te hibád....
Az a baj, hogy egy használt 250-es rs-re össze tudnék gyüjteni iyen 700-t. aztán utána csordogálna a pénz, és fent tudnám tartani, viszont 1,3 millát egy 2000-2001 es R6ra vagy gixerre nem hiszem h össze tudnék kaparni. ráadásul ha egy oyat vennék, akkor nem adnám el a mostani rs-t, mert pályára nem megyek egy oyan behemóttal, qrvára félteném:) de nem tom... nem tom még mi lesz. sokat én közútra nem használom a mostanit sem, hetente 1-2X járok csak vele dolgozni, meg amikor suli volt oda is csak 1-2X aztán 7végén valami kis túra, meg azért 1-1,5 havonta pályázni kéne. de lehet az lesz h jövő szezont még az rssel letolom, qrva sok pályázással, és utána veszek egy "haccázast"...
Hát ez nem szériaállapotú RS az tuti
Én azt vártam mikor szorul meg
170-nél váltotta a 6.-at kemény gép
lépek aludni:)
boccs nem volt már este erőm végigolvasni az itteni dolgokat:)
ok, majd valamikor megdumálhatjuk... igen tudom az utat:)
Este beugorhatunk Esztergomba tudok 3jó szórakozóhelyet....
Mostanában arra mozgunk társasággal nem rosszak.



Bence nem válaszoltál arra amit irtam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kössz, azt akartam h ne ma,mert nézem a prison break-et de ezt tényleg nem lehet abba hagyni ,de még 10 rész van kössz
scoefield,SCOEFIELD
egy iyen mennyire tesz jó a kuplungnak? kb hányszor próbálhsatom ki h aztán végleg kidobjam a picsába?:)
Léptem
ügyes
de az én nickem scoefield te isten átka!
Vagy most a rorozatnak írogatsz?
Idő?Hmmm...NemtudomKb. 100-120 ember havonta fizet nekem azért amit te most ingyen csinálhattál
Holnap éjfél a határidő
Scoefield ....másoltam
Nem azért akartam beszélni hanem h kéne még egy kis idő
Am meg scoefield, a sorozatban a 7 ik részig láttam és mindig SCOFIELD volt írva
Köszi SCOEFIELD
Nem tudom mikor jön el az idő,hogy végre valaki rendesen le tudja írni a nickem....
Te Golem
nem otthon vagyok !
de nézem,megy a cuccod szal nem tudom mi a gondod
Scofield, GYERE MÁR FEL MSN-RE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
béke van már
Szeptember közepén és is benne lennék 1 túrában
De ha lehet ne 1napos legyen mert éjjel pl. elmehetnénk dühöngeni valami jó kis szórakozóhelyre
Nincs is jobb annál mikor reggel azon gondolkozunk,hogy hol vagyunk és vajon vonattal jöttünk vagy a saját motorom körvonalait látom pár méterrel odébb
Nem mondod komolyan hogy annyit nem tudsz megcsinálni hogy leveszed a karbit leszedede az alját kiszed a fő és az alapjárati fúvákát és kompresszorral kifújod utána meg a kehelycsöveket is szépen kifújod.Ha nincs kompresszor elég a tüdő is
most nézem...hajdúszoboszló kb 200 km az 1 jó kis túra
nem enduro a lényeg hanem h menjen rendesne..nem hiszem h kell hozzá vmi csak összevissza kell tekergetni