Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez nem tuningé Fucky :D
ez kibaszott nagy
Aztabazdmeg milyen sasszem
Te is jól nyomod gecóóóó jók a linkek a tálcán
Tuning a MASZTURBÁCIÓT a törvény nem bűnteti, de akárhányszor te csinálod, akkor életfogytiglant kéne kapnod
hagyd már ezt a nicket pucu:)
Nem ártana odafigyelni dolgokra mielőtt bemásolgatsz ide dolgokat

Egy kis jó hír következő vasárnapra
felbassza az agyamat:D
120 felett úgy elment mint a sicc:D ahha am jah csak aztán még szövegelt h. kanyarba mit előzgetem :D nem mondtam semmit a drágának :D de basszameg ennek a szarnak nemkéne jobban mennie?
Odavert Edina ?
Hát jah!
Az enyémet is letudom forgatni 12000 fölé is 6-ban, de nem szoktam!
Nincs megint 100 000Ft-om felújítani!
Meg ezekbe az adatokba nincs belekalkulálva, az időjárás sem ( pl.: szél ) se semmi!
A súrlódás sincs,szóval ez csak olyan hozzávetőleges adatot ad!
Hogy kb mennyit kéne tudnia!
hát igen ha a motorja kitudja forgatni a 12.600-at
mert ha olyan az áttétele mint a tiédnek és csak 9-10 et forgatja le nem lessz 180+
eladnám 8ezer/db áron
Ha 150/60/17-es gumával mész és ugyan olyan az áttételed a blokkban mint az enyémnek, akkor elvileg 12600-as fordulaton 6-ban 188km/h-t tudnál kigyömöszölni a mociból! De ez már szerintem nem reális adat!
:) hát ez lol már figy ha vki aztmondja te itt egy fasza új 125 ös henger...bazdki elcserélném a polinira...csak h. szóraklozhasak eggyet idén...de semmi
így legfeljebb APUCIÉK tól kapok egy nagyobbat és nyáron megyek animátornak és megkeresem egy pályamotor árát...
most állitottad ki a saját szegénységi bizonyítványod-
mit nem értessz azon h. a 160 as polini volt 150e a gyári meg 240e?
mi? az a polini henger a 28as karbival és gyári kipuval egy szar semmit nem ér csak annyi h. húz alulról is... de elvileg jobban kéne mennie mert nah mind1 tudod te...h a löket hossza nem változik...csak a szélesség ezáltal kéne jobban mennie de lófasz
Hát akkor a "faszcsid" bizonyára kivan.nemelég hogy csalni akarsz,még annyira suta is vagy hozzá hogy szarul csinálod?szánalom..
akkor emlékszel h. az aksi a jobb villaszárbva van beépítve?
xx am elárulom h. olyan fasza h. egy kislány új eressel úgy elment mellettem mint a sicc 120 nál
160al mész 125be nagy egy köcsög vagy már neharagudj.vagy tisztn játsz vagy sehogy.mondjuk neked ugyis kurvára mindegy ahogy itt csendben olvastam ezt az llatkert jellegü topicot te vagy az egyik virtuálpojáca,akinek aztán köze nemlesz semmihez..
akkor legalább fair legyél már ha odaállsz cseszed...