Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát én már mi mindent beejtettem az idomok közé :D
Millió csavar, meg minden más De szerencsére nekem viszonylag könnyen kijött az összes
"Mikor 6.-ban 10 500-at forog akkor megyek 150-el!
A motorban lenne még erő bőven, csak az áttétel nem engedi sajna!"

ezt még mindig nem értem. Ha lenne erő benne, akkor miért csak 10500ig forog ki 6ban? vagy én értettem félre?
ja, az enyém bika kis gép. Kb úgy megy alattam, mint a sima egy 60kilós gyerek alatt :) Jövőhéten megpróbálom beadagolni Apumnak, hogy az RS árából vegyünk egy nagyobbat, le van vezetve minden számokban, felírtam még pár dolgot sok ezer ft értékben a gixxer terhére, de még így is jobban jön ki 3 év alatt a gixxer. Előzetes számítások szerint :) (persze a valóság lehetséges hogy egyáltalán nem ez lenne :)
Na mind1, ha sikerül megbeszélnem vele a dolgot, akkor lehet nagyobb lesz hamarosan. Ha nem, akkor marad az RS. Ha meg felhúztam Aput az egésszel, akkor kifúrja az RS tankját egy 35 centis fúrófejjel (ezzel már párszor be lettem fenyítve )
Nekem 16/39-es áttételem van igy nagyon fasza gyorsul is mint a barom meg végre is fasza! Meg nem is széria:D
Amugy probáltam régebben 14,15 és most 16ossal ezzel a legjobb...
A 14 az brutál
ááá
ma ahogy állítottam le a moccot, a kulcs beleakadta kezembe és beleesett az idomba jah egy bolt előtt álltam meg
az ekeidom felől próbálkoztam kivenni, nem fért be a kezem, addig rászputyáltam az idmot, míg az szét nem esett de nem para csak alul jött szét.... végül kivettem
a boltosok mit kaphattak
de tegyük hozzá h. nem a te méreted az rs igaz van egy árowod;)
dééé az enyém is a körül megy ééé faszom eres
Hello!
Engem érdekelne az elektromoshoz a nyelv!
Fent vagy már nálam msn-en még a karbi miatt!
látom:D
hosszú áttétel: pl. 17/38as áttétel , azaz hátul 2vel kissebb fogszám, végsebre többet megy, de lomhább.
rövid áttétel: pl 15/40, azaz elől 2vel kissebb fogszám, pörög mint a hülye, de végsebre nem tud sokat.

A lényeg hogy te gyári motorhoz gyári áttételt használj, szóval elöl 17, hátul 40est. Mert gyári motor nem elég erős ahoz hogy egy 38as vagy 39es hátsó lánckerékkel is kitudjon maximálisan forogni. 11-11500at tudnia kéne 6.ba széria motorral, csővel.
Elektromos power bontva is eladó!
power nyelv szárral:4eft
power nyelv ház új szimeringel:2eft
behuzó mágnes, jó bovdennel:5eft
power elektronika:6eft
Eggyüt kompletten :15eft
Pneumatikus power szett is eladó! az elektromos power helyére felrakható,biztosabb müködés! :9eft
Érd:adatlapomon elérhetőségeim
Látod Atta, túl bonyi vagy:)
helló mindenkinek !

Megnézné valaki hogy a lábtartó mögött hátsófék munkahenger két furatjai között lévő távolság mekkora? mert nézek Aprilia nagy motoromhoz másik fékmunkahengert.....
(Falcohoz) Brembo márkájú? mert lehet egyezik.Vagy hol tudok venni javítókészletet?
köszi
sok esetben csak a km óra mutat annyit de nem mennek annyit!nekem is volt h 180at mutatott az óra és az utólagos gps mérések szerint jól mér az órám de tuti h nem volt annyi!
örök szerelmem rózsaszín mózes
De sok embertől halottam már, hogy az Rs-ekkel tudtak menni 170-en környékén!
Akkor ez hogy lehet?
forgasd tovább 6-ban 10500nál.
17/40el alattam 6osban 11fölé pörög, 164kmh volt eddig a max
Szevasz ATTA!
Nekem hétköznapi nyelven fogalmazz, mert nem sokat értek az ilyen szaknyelvekből! Nem értek hozzá!
Mi az hogy hosszú az áttétel?
Hogy lehetne akkor kb 160-165-öt kicsikarni a mociból?
Köszi szépen a válaszodat!
Tessék
pirosnál: hé mi a telefonszámod szépségem?:DDDD
na nyomasd a képet kiváncsi vagyok
Az emberek a szivedbe láttak, igaz?
mondjuk egy festéküzletbe próbáld meg.. de ez csak egy tipp
Nekem rózsaszin volt, egész jó színe volt csak buzinak néztek. Ha kell kép dobok fel
hidegbe nem megyunk vele barátnőmnek rakom össze ezt a motort :D
nem tud valaki rózsaszín festék sprayt ?