Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szóljál tesódnak msn-re jöjjön fel
Nincs valakinek komplett hibátlan állapotú gyári km órája? 97-2005ös évj.
Mikor küldjük az idomot?
Szüleiddel már megbeszélted?
Jólenne ha válaszolnál mert 1hónap haladék volt...és nemcsak az anyagi de a hely is kellene!
na mostmár kiirom adatlapra is... igen, bme-s vagyok és közlekes
Olyan ismerősnek tűnsz 11.kerbe Bp-n nem jártál suliba egész véletlenül?
Én is tegnap jártam a pardiban!
dizájn frissitésen vagyok már csak egy új csizma kell, az lehet jővőre marad! egyedül az nem alpinestars
pardiban. ruci már van... épp cölöpnél varratás alatt még 1-másfél hét és
centi azért, hogy mekkora gerincvédő kell! De msot néztem, hogy lány vagy és tényleg pici! Ruhát tényleg nehéz lesz találnod!
Hol vetted a kesztyűt?
alpinestar stella gp2

hány centi vagyok? hogy jön ez ide? am 153körül (és köszönöm szépen nem lehet rám börrucit találni(de azért megoldottam), kesztyüt épp sikerült, csizma vastagzoknis téma )
pezzy
Neked mióta van rs-ed? egyszer nem láttalak még, csak a robogoddal!
Milyen kesztyűt vettél?
Én tegnap akartam a gp pro-t megvenni de nem volt a méretembe, ezért gp plus-t vettem!
Hány centi vagy? én 180-van és alpinestars-ből L-es kell nekem
10.000-
most írtam be h indulsz a dt-n mindenki tudja:D
ébresztő:D
Leszarom, de legalább élvezem.... De amúgy csak azok tudják hogy 600-ba fogok (szeretnék) indulni, akik msn partnereim, szóval szerintem mi ismerjük egymást, szóval be lehet fejezni, mert én sose szoktam rád támadni. Amúgy meg mi van ha az utolsó vagyok? Sokszor megkell hajolni mások előtt és beismerni, hogy jobbak, ezáltal tudok majd fejlődni és egyre nagyobb és nagyobb célokat magam elé tűzni. Hogy 18 évesen, még nem fogok benne lenni a top 3-ba nem izgat, de legalább próbálkozok és nem szólok le olyanokat, akik most kezdték, hanem inkább segítek nekik amibe csak tudod. Szóval újra megmutatkozott az "igényes" emberi formád. Nah puszi
mi pénzért adod?
kesztyű pipa
Delorto26 add meg a számod vagy hivj ezen +36 70/ 628 54 03
és ha jo akor holnap lemenénk érte!
Csak vigyázz, mert a végén te leszel az év fogyatékosa,baleka dt600ban, vagy már azis vagy?
magyar bajnokság 600ba akar versenyezni? Nagy önbizalma van,főleg hogy még egy métert s ment,na nem baj majd elmúlik :) Az egy "kicsit" gyors mezőny lesz,de bemutatja majd biztos az ellenkezőjét Fukicbr.
Engem érdekel a Fejidom!Elado még ?Vas megyei vagyok
Bence! az m-es tuti hatalmas! de azért köszi Miniby: amugy Berettyóújfalu, de Pesten tanulok, így itt vagyok többet
MiniRossi!
Hova valósi vagy?
a selettra után láthatatlan vesző van:D
a fogyatékost rád mondtam...:D nem baj teljesen egyetértek ezzel a mondatoddal