Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dany! 12000 szerintem nem tenne neki jót!
Mondjuk 1-2 alkalomtól nem lenne semmi baja, de nem nagyon akarom széthajtani szegényt! Nem biztos, hogy lenne újra 100 000 Ft-om a felújításra!
Ne aggódj, tavaly addig pörgettem,amíg csak tudott, és sajna felújítás lett a vége! Ezért nem akarom idő előtt széthajtani! De ne aggódj, pályán majd kapni fogja az ívet!
tegyél rá akkora lánckereket h. a hatkilós gixeres csa pislogjon mikor tilt az övé...xd am ezek a modern motorok mi szerint ,,tiltanak" km óra szerint 299 vagy fordúlatszám? vagy hogy?
Zoli!
Idén ki fogok menni pályázni igérem, csak előtte legyen annyi pénzem, hogy rendbe tudjam rakatni a mocit teljesen!
Kakucsra ki szeretnék majd menni egyszer kétszer, csak az a baj, hogy nekem marha messze van!
Dunaszerdahelyen elvileg van egy gokart pálya, ahol lehet mocival is menni, oda szeretnék többet kijárni!
Esetleg tud valaki valamilyen infót arról a pályáról?
Üdv mindenkinek!
Nem akartam én kötekedni csak azt nem értem h ha végsebességre megyünk akkor miért szabad csak 11 ezret forognia és nem 12.5-t? Ennyi
Nem Dany nem akarok 160-nal túrázni, de vannak egyenes szakaszok is egy túra alkalmával, és ott jó lenne egy kicsivel többet menni!
Látom Atta az én emberem! Nem kötekedik, csak írja a tömör lényeget!
Köszi szépen mindenkinek a sagítséget!
Zolibánál a pont;)
Ott a .
Eleve, sportmotorral túrázni...
el kell túrázni vele egy pályáig, és megcibálni a fülét.
És te most 160-al akarsz túrázni 11 ezres fordulaton vagy mi?
17/40 vagy akkor esetleg 17/39
Üdv! Látom nem értjük meg egymást!
Na akkor most mit tegyek?
16/39-et megváltoztatom 17/39-re akkor milyen változás lesz?
Nagyobb lesz a végsebességem?
Vagy mekorát tegyek fel előre és hátra?
Ja különben meg csak nagyon ritkán szoktam tovább pörgetni a mocit, mert nem szeretném idő előtt széthajtani!
Nekem az lenne a frankó, hogy ha 6.-ban 10500-11000-es fordulaton tudna menni 160-at, vagy annál többet!
Most a gyorsulásom nagyon jó, szóval a gyorsulás engem nem érdekel különösebben!
Ha kicsit szarabb lesz a gyorsulása az sem nagy probléma!
Üdv mindenkinek!
Remélem most mindenki értette!

Lécci segítsetek!
szted a gyári rsek mekkora fordúlaton mennek 175öt végre(65kg os ember alatt) ?
te készen vagy. ha nem pörgeted max túratempót tudsz mérni, nem végsebességet baszki.
Üdv!
A motor tudna tovább is pörögni 6-ban!Csak nem szoktam tovább pörgetni!
Nekem a végsebességel volt problémám, nem a pörgőséggel!
hát hallod nevetséges vagy! Eddig azért sírtál mert nem pörgött a motorod most meg azt mondod nem pörgeted tovább!
1 nem látszódik h. hogy hajtod... most hogy nem vájatos a fék vagy hasonló nem sokat jelent...2úgyse fogod...xd lehetetlen
Szevasztok!
Megszámoltam a fogaskerekeket, és 16/39 van fent a mocin!
nem pedig, 17/39!
3 szor megszámoltam, szóval tuti akkora van fent!
És így tud a moci 10500-as fordulaton 150-et!
A moci tudna még tovább is forogni, csak nem pörgetem!
Én azér vigyázok rá meg elszeretném adni jopénzért!
naja...én nem tudom megállni de ponnt ezért nem is kockáztatok;)
Használtba is vannak kurvajo álapotu motorok atol füg mie na gazdája
de gondolom te gyilkolod a sajátod!
ezt te sem gondoltad komolyan xd . szted miért vesz az emberek 99% a új motort...? mert abban megbízik... nem úgy mint a fos használtakban ami szerencse kérdése xd ...rs után nem bízok a hasznűáltba . motorbólúj kell és kész
És minek neked az újult technika? Olyan jó vagy hogy már szar az előző évi?
hehe...az a kimutatás nekem is kellene:d én is lecserélném de mivel csak septemberbe jár le a 2év hamarább nem lehet ... és akkor már minek 6kilós :/ vagy nemtudom az a baj h a kawán kívül eggyik sem újult tecnikában csak a hondi színben xd....kíváncsi leszek a 2010esekre;)