Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

éretm...hallod akarok a camryba direktszűrőt... néztem amcsi oldalon ...mérték dynon erre elég sokat nyom...hol lehet minőségit csináltatni csabán?
Már nem volt járatós neki, az egyenesbe verte neki az elkerülőn, de a kanyarokba 90el és akkor még nem volt ennyi buzi körforgalom se ...
Fucky, a BMW már nicsn meg.
Inkább a bömösnek csapd. Csinálj egy tartóstesztet.
mert járatós volt most az a szokása h. elkeülőn végeli és úgy jön végig még rá is kuplungol 2percenként hátha 299nél tilt majd....békésfele meg 50el szedte a kanyarokatxx
Ő is csak városba szeret gyorsan menni és csak egyenesen Szabtéren verte neki 130al, kimentünk az elkerülőre és 90 ...
Széééép Nem is motoroztam vele aztán túl sokat
géiksziksz--- tarifa/telefonszám?
Anyukád még nem szólt? Nah mindegy ami késik nem múlik, ahogy a szokás mondja. Majd megyek néha meglátógatni.
Melyik? Csak, mert tudtommal nincs tesóm.
én voltam bevallom. Én tőlem van a tesód
az összes cébéeres álnikes törölje magát :D
neki is cbr-e van.
te meg ki a fasz vagy?
Ja, szerintem is a homokos fuki volt.
nincs jobb dolgod? menny tuningoldd szét a cébéered!
Kicsit unalmas már ez az álnevesdi,mondjuk jókat mosolygok mindig
ribancom hogy van?
remelem nem dugtad meg!
és amúgy ki ez a tézéhuszonötnulladuplavés gyerek?
Jajaa ja én még géphez se tudok jönni épp rehabilitálok
Most tényleg nem ő volt, de nem értem mit gyanusitgatjátok az embert. Szerintem Tominak több esze van, minthogy itt írogasson Tuningnak, akit teljes szívéből szeret. Máshol keressétek a tettest, mert mostanába elég sok álnick van.
Nem én voltam,pár napja ellopták a Nickem jelszavastul
jólvan Tomi ... nem hogy inkább a kawát shopoznád. Szerencsétlen Clam-t ugráltattod
Hát nem lépett még az öngyógyítás útjára sajna, szóval még szar. De még nem is néztem meg a jeladót kontaktspray-vel, hátha megjavul tőle. Bár kötve hiszem.
ja nézem, a tuningé, csak átfotoshoppolva.
NA meggyógyult már a km órád?