Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

max a paraolimpián amekkora fogyatékos
selettra fogyatékos barátunk indul 2009-be a dt-n:D
kell a szarnak mert ragad, nem a lepedőre kéne kenni majd belefekszel és végül rádragad.. Kivan ez találva
ilyenkor már nem kéne ágyban lenni?
azért kérdeztem mert nekem van 1 vadi új shox m-es eladó:D
nemtom, picibe azután még nem nézelödtem...hogy milyen méretek léteznek elméletben és hogy azok mekkorák a gyakorlatban... de am ki van már nézve egy..de azt még nicns magyarban, ha jol tudom, viszont relative olcso, 15körül van asszem. a nevét ne kérdezd, nem tudom, de legujabb feljesztés. és abból van pici, tuti.
gerincproti mekkorába kell?:D
tök jó, már csak gerincproti kell meg gumma a moccra...
ez már kicsit profibb...dehát csóri nőkre, no meg ilyen icipici kezű emberkékre nem nagyon gondolnak...nekem jó lesz az sp2-es is, és xs-es méretben
nekem sp1 van xxl-be:DDD
http://www.alpinestars.com/Ste...
ilyet...kizárásos alapon..ez a legkevésbé nagy a kezemre ez mondhatni jó. a szin is ez lesz
milyet?:D
jaaaa, illetve ma
megállt az élet...? hát még fiatal az idő... motorozni akarok...erre szakad a hó... nem baj, holnap megyek kesztyüt venni

tuning ez a hugod te perverz allat?
de csodálatos jármüdinamika gyakra mentem
Te ma nem voltál a J 207 terem előtt?
aki még nem olvasta volna, ajánlom figyelmébe:
http://www.csajokamotoron.hu/i...
az ilyenek sosem fognak eléd állni élőben, és az arcodba anyázni. Pont arra mennek, hogy anonymok maradjanak, mert túl gyökerek és gyengék ahhoz, hogy élőben bárkinek is komoly gondot okozzanak.
értem értem
nyugi leszarom
egy homokos cigány buzi a gyerek bazd meg... arcát nem meri felvállalni a takony... undorító ha valaki idáig süllyed
félre értés ne essék, téged védelek, nem a kamugyereket. Csak ne járasd le magad!
Tuning, mi melletted állunk, és megértem ha dühös vagy ezmiatt a pöcs miatt.
De szerintem az ilyen "hozom magammal a haveromat aki nagyon erős" dumákat hagyd rá itt a fórumon, mert az egésznek olyan viccesen hülye hatása lesz. Ráadásul a pöcsfej nem az ilyen mondatoktól fogja összeszarni magát.
Szólj bármi úton a moderátornak hogy vegye ki a hsz-t, esetleg moderálja ki a gyökérkefét.
Ha meg úgy alakul és kideríted hogy kicsoda, vidd csak magaddal az erős haverodat, de ne jelentsd be itt mert nem lesz komoly hatása, ráadásul számítani fog rá...
"tisztes kis cigany gyerek vagyok amit akarok megkapok (H) minden bulin ott a helyem" kezdhetsz gyűjteni egy koporsóra. Mivel ha megtudom h ki vagy egy kellemes beszélgetésen találkozunk. De akkor jön a rokonom is aki 5ik lett a legerősebb emberek versenyén. Sztem egy életre megjegyzed amit kapni fogsz te szőrős talpú román sutyó paraszt
Sokkal szerényebben! :D