Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De csinálok rola képet ha kell...
Hi pont most néztem a maileket:D
Na annyi van vele hogy az a kis spirálrugó ami a mutatót visszahuzza az elözö gazdája eltörte:S Meg a számlap fele le van festve (ne kérdezd miért):S Amugy sárga mp/h-s...
szerintem neked írtam emailt az előbb:D az rs alkatrész hirdetésre. válaszolj légyszi. kösz
Érdekel valakit a robeszom?
Eladó! Képek adatlapon...
persze ha van elég erő , hogy kiforogja a hosszabb áttételt:D
csak szólok hogyha egyel kisebb a hátsó lánckereked akkor többet kéne mennie végre a gyárinál..
namost a gyári 160-165 szal 165öt legalább kéne mennie 39es kerékkel...
akkor kinek mihez kéne karburálni?
röhm itt az msn-em:
stra3@freemail.hu
vegyél fel!
nekem kibaszott nagy fogaskerek voltak fent mert túráztak vele ... meg ha már meg lesz a dob akkor nyilván beállítattom hozzá. Úgy is ingyen megcsinálja a Lackó + marad a garancia
te a fogaskerékhez akarsz karburáltatni? de te menő vagy am eggyel kissebb a hátsó asszem . de ááá basszus kell egy rezó deee neeem is, mert minek?:D
mekkora fogaskereket raktál ? én is vmeiknap felraktam a 40est de aztán levettem mert majd ha meglesz a dob azzal akarom felrakni meg bekarburáltattni normálisan
hát jó meglátogatjuk..hehe kiváncsi leszek a hungaroringes napra h. h. viseli az rs mert így kissebb hátsó fogaskerékkel 145-150 et megy 107500es fordulaton és tovább nem
jó hogy megyek te kiskancsó
csak érettségi előtt legyen
aztán ha úgy alakul áprilisban az euro ringen is csapathatunk. úgy is itt van a szomszédba
28adikától jön a jó idő a köpönyeg szerint
már tele a ..... MOTOROZNÉK
inek neked ? 1 úgyse mész el 2 ha elmész azt fogod kérezni h. hol vannak az irányjelző szalmabálák?
ha ilyen szar marad az idő
márciusban még 20 cm-es hó lesz a hringen kb
estét!

mikor lesz az aprilia nyílt nap ? valaki megtudná mondani ?
esetleg márciusban nem lesz valami pályamotorozás a Ringen ?
nekem is ezt csinálja, meg olykor behorkol elinduláskor. 5-10másodperc és nekem vissza szokott állni alapjárati fordulatszámra.
karburálás, nagyobb alapjárati fúvóka kell bele. meg talán a tűn kell állítani egy kicsit.
Sziasztok!Szerintetek miért van az,hogy ha túráztatom egy kicsit az Rs-t (még bejáratós és 6000 fölé nem forgatom) és utána egyszerűen nem megy vissza az alapjáratra a furdulatszám,hanem 4000-nél megáll ,mintha ennyi lenne az alapjárat!És menet közben is ugyanezt csinálja,ilyenkor álló helyzetben kiszoktam engedni egy kicsit a kuplungot és akkor lemegy normális alapjáratra,hogy ne pörögjön fölöslegesen!A szalonban azt mondták,hogy ez normális,de szerintem meg nem!Szerintem nincs jó beállítva a karbi,vagy nem tudom!Ugyanezt csinálta hidegebb időben is,meg múltkor 15 fokban is!Szerintetek mi itt a probléma?
szerintem helyes a logika
jaja jogos
asszem ismerek egy érdi motorost... a neve Rácz Szabó Róbert, ha még jól emlékszem és jelenleg egy sv1000e van.... nem mondok hülyeséget jamal?
vwgtipeti! annak a kabátnak az a legbarátibb ára?
KOvács Merci t ismered? csinos még midnig?