Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Max hidegben eleinte ragadni fognak a lamellák, én ezért 5W35-set raktam az AF1be, de szeritem nem lesz azzal gondod!
10500 az lófasz. tiednek az a baja hogy hosszú rá az áttétel, 17/40 a gyári, ennél hosszabbat felesleges felrakni mert gyári motor úgyse forgatja ki.
Nem probléma! Nekem is 10W40 van benne!
Sok ember úgy használja, és eddig még nem hallottam róla, hogy bármi baj történt volna az olaj miatt!
én is 10w40 et tettem a blokba motult de 75w90 et ir gyárilag nem probléma ha 10w40 van benne ?
Szevasz Makra!
Nagyon szépen köszönöm a segítségedet, sokat segítettél!
Mikor 6.-ban 10 500-at forog akkor megyek 150-el!
A motorban lenne még erő bőven, csak az áttétel nem engedi sajna!
Még egyszer köszönöm a segítségedet!
én aránypárral számoltam... hamost ami rajta van (17:39? ), azzal egy bizonyos fordulaton megy 150et, ahogy írtad is, akkor, ha a hátsót eggyel kissebbre cseréled a sebesség kb. 4km/h-val fog növekedni! DE! ez csak akkor érvényes ha a motor a kissebb hátsó fogaskerékkel is ki tudja forogni azt a fordulatot amit az eredetivel is kiforgott! huh
összegezve: ha birja a motor akkor: - 1 fog hátulról, + 4 km/h (+,- 0.5 km/h) remélem segítettem
Makra!
Valamelyik nap írtad a kérdésemre, hogy ki lehet számolni, hogy egyel kisebb, vagy nagyobb fogaskerékkel mennyit tudna végsebességre a motorom!
Lécci oszd meg velem ezt a képletet!
Vagy segítsetek lécci!
Köszi szépen!
Cső.: atimaister@example.com
cső msn címed nincs?
Sziasztok Rotax 123 as blokkhoz van hibátlan állapotú kuplungom kompletten, váltóm szintén hibátlan minden alkatrészével,olajszivattyú(Mikuni), önindító,valamint főtengely 0km es Prox hajtókarral és tűgőrgőkkel 160 as hengerhez lett megerősítve szóval bírja. Valamint van egy blokk csapágyakkal(hibátlanok)és vízpumpával műanyag fogaskerekekkel és súlyal. Ha valakit valami érdekel: atimaister@citromail.hu.
hova lett az a csinos lányka, akit tegnap láttam belinkelve?
nicns meg a száma valakinek
gumma kellene tudsz segíteni? irnék msnen csak nem vagy fent
Komolyan pil nemsokára felhivlak
Hali...a számom 0670 7703549,remélem komolyan érdekel,az ár alkuképtelen Sárvár mellet lakom..üdv
Augusztus végén vettem!Pedig voltam vele jo párszor városban is
de röhögnék holnap ágyba lennél 40fokos lázzal:D
Azta kényes pofádat
beteg vagyok 4 napja hangom egyáltalán nincs rohadt vírus
szval marad az msn
Hali!
Érdeklődnék h 2000-es évjáratú RS125-re nincs e valakinek eladó elsőidomtartó konzolja illetve oldalidomtartó "stiftje " ...
Bárki aki ismer valakit aki tud az légyszíves írjon ! Előre is köszönöm !
Tudod egy telefon az egész!
a számát már úgyis tudod, nemhinném hogyha még plussz pénzünk is benne áll akkor 30FT telefonköltség nemférne neked bele!
MSN-re nemtudom mikor kerül fel mert dolgozik egyrészt...másrészt nem az a a legfontosabb dolga miután hazajön, mert aki akarja az telefonon eléri!
HÍVJAD BÁTRAN!
jah:D
gyerekek én úgy tudtam hogy gazdasági világválság van itt meg röpködnek a 10-20 ezrek
az nekem sok, mennyit engedsz a feléből?
Nekem van kő?