Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szarrá leszel ütve te nyomorék nem tudom ki vagy de ha a képet nem tüntetted el rendőrségi ügy lesz belőle viccen kívül ! veheted fenyegetésnek is te rohadt cigány
én a kormányvégre rakott szatyor híve vagyok, kisujj átfűűzéssel
Deformálodást nem vettem észre,nem tökéletes az biztos festés kéne neki meg itt van rajt kis hiba..de repedés vagy egyéb monyák nincs rajt,a susmán tesvérek azt nem szoktak...
Nincs ez véletlenül törve ? mertmintha deformálódva lenne .
Nekem faszán befér a hátsó ülés alá
meg a hátsó ülésre szoktam rákötözni a pakkot D
A futurában nekem is nagy hely volt.. Még a vastag lezáró is befért a faridomba!
Amúgy RSen is szállítottam már csomó mindent, a tükörre szoktam a teszkós szatyrot akasztani : D
Tuning koma, keresd már meg a csomagtartót az új RSben, mert én sehogysem találom :)
A szerszámkészletnek van gyári hely, de az pont befér, nekem meg fontosabb a szerszámkészlet mint az eü csomag :D
De lehet veszek eü csomagot, hívok egy úthengeres havert, átmegy rajta, és talán be is fér az ülés alá :d
Vas megye...érdekel?postázni tudom...
nézd csak Peti, na láttod ebből lesz a pályaidom szett
hol laksz ?
az évjáratot passzolom
a két oldalsó idom festése pöpec,a fejidom kissé fakó,de egy10est megér szerintem +van első sárvédő,meg apróbb burkolatok....
Mennyit kérsz a fejidomért ?
tuti hogy a fényezés nem tetszik neki finyás vagy Peti
jó a tiedre nyugi:D
00
Ez mikori évjáraté ?
írták hogy rakj be képet !
Burkolatok gazdát keresnek...
gyerünk srácok gyorsan csapjatok le rááá!
rotax123 power nyelv és szár bontottan eladó, jó állapot. ára:4eft
RR-be még egy darab papir se fér be.... Szoval megérte vennem elsősegély csomagot