Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

aszongyák nem megfelelő a 160 as henger...:/ de egy röpke apriliás kurzus után elmegyek ha nem is az eredmény számít csak meg ne rójjanak vagy ilyesmi...faszcsi kivan
221
Amiota végelett a körteszezonnak,egy rotty ez a topic.Kistuning kamionos felborult hormonháztartású hugán kivül nemtörténik it semmi.
Ki jön idén 125be?
Te,bully gyerek te tényleg indulni akarsz?
Nekem 6.-ba 12.600 volt, de 17/38- assal mentem. Nah ezt számolja ki nekem valaki, hogy mennyi volt a vége
széjjel tuningollak:d
Te mit pattogsz állandóan ? Nem tehetek róla ha a húgom ilyen hülye. Nem én raktam fel a képet szóval ... ő neki vannak ilyen képei meg amiket a barátnőivel csinálnak ... marhára nem érdekel mit gondolsz, mivel nincs igazad. Most azt hiszed ilyennel feltudsz idegelni ?
aztat akarom kérdezni a TAPASZTALT és komoly emberkéktől h. el lehet e baszni egy kipufogó kiherélést...és lehet e gond a túl szoros illesztés ami nem megakjasztja csak...,,nem megy olyan jól tőlle" (kompresszió elvileg elég magas...)
Szerinted mi a nem "buisnessképes" rajta?
latom tuning te nagy gondolkodo vagy, meg otthon vagy ilyen elmeleti temakban, epp ezert kene kicsit a segitseged. arrol lenne szo h egyik ismerosom kutatast vegez nemi erkolcs elleni eroszakrol, kiskoruak megrontasa, fajtalankodas ilyesmi.. aztan ugy hallottam te elegge otthon vagy a temaban, ha esetleg par sorban ossze tudnad foglalni a tapasztalataidat az nagy segitseget jelentene! elore is koszi!
Elméletbe szép és jó
de vajon agyakorlatba, amikor van légellenállás, meg még milliónyi dolog, akkro sikerül-e
6.ba 12E----az már nemszar
Olvass vissza.
ezt mi alapján számoltad ki ?
nem tudom hogy számoltad ki a fogakból ...
na és ha egy 160as szett van rajta akkor mi van ?
bizonyítsd be mi alapján számoltad ki! légyszíves
csak az első nem businessképes?
Elviekben tud ennyit. Gyakorlatilag meg nem biztos hogy lakozik benne akkora erő hogy ki bírjon forogni 12-ig.
Szevasztok!
El se fogjátok hinni!
Ki tudtam számolni a végsebességét a mocinak 17/40-es és 16/39-es áttétellel is!
16/39-el 12000-es fordulaton 6-ban tud menni 164 km/h-t!
17/40-el 12000-es fordulaton 6-ban tud menni 170 km/h-t!
Na végre tudom ,mit várhatok a mocitól!
Köszi szépen mindenki segítségét!
Szevasztok!
van!
hívj!
Csáó! Valakinek eladó váltókar? esetleg 99-es évj pls help me!
Dunlop D209 GP 110/70 17 és 150/60 17, csak garnitúrában 25000 Ft! Postánzni is tudom!
tel.: 06308519052
email: richard.biel@freemail.hu
már azt is próbáltam, de nem indult be :/ a hézag meg szerintem jó mert a dugóhoz furták a hengert.
télleg nem tudom már elképzelni se hogy mi baja lehet :S
Nah most elküldtem a másik címemről,most biztos megkapod
új nick
öhm :D még nem jött meg, inkább nyomkodjad a küldés gombot, és jöjjön át többször, mint egyszer sem :P
köszöntem
Elküldtem, neked asszem csak egyszer ment el
hali, valaki nekem is el tudná küldeni a táblázatot, kíváncsi vagyok :)