Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem az AF1ben elfért egy nagyobb A-s EÜ, egy izzókészlet, 1 rongy, 3 fél literes üdítő, és 3 csomag szotyi!
G mint Gabor az xxx meg a farkam merete
gépontiksziksziksz
Köszönöm a válaszokat.
latjatok tuning megoldja
simán elfér az eü az rsben. Nagyvasról rendeltem direkt ilyen kisméretűt. Nekem a csomagtartóba van az eü, olaj, rongy, egy 5ös imbusz meg egy gyertyakulcs és egy gyertya. égő nincs mert ha az égő ég ki ott a másik aztán azzal megyek.
ha vkinek kell nagyon olcsón minőségi bőrruha vegye meg ezt:)
http://www.vatera.hu/vanucci_b...
Cbr röl mikor tolsz képet?
makra te orosz kutya ne kemenykedjel bencevel
engem mikor igazoltattak kérték az eü csomagot én meg mondtam inkább nem veszem ki mert 1 óra lenne,a rendőr meg jól lebaszott hogy ha baleset lenne akkor is 1 óra lenne hogy kiszedjem?
mondtam neki hogy ki se szedném mert nem értek ilyenekhez inkább a mentősre bíznám.. hát majdnem megbaszott ezért is:D
- bukósisak biztonságos tárolása:

1. felrakod a tükörre, és vagy ellopják vagy nem
2. Viszed magaddal a kezedben

- elsősegélycsomag és a másik értelmetlen cucc tárolása:

1. új RS-eken szinte semmi hely nincs, vagy táskába rakod, vagy az EÜt még talán bepasszírozod valahová (nem sok eséllyel :)
2. ahol van hely, oda rakod.
3. ha nincs hely, szard le, hasznát nem veszed :) Izzót nem fogok a büdös életbe éjjel az út mellett cserélni, az eücsomagot meg ha be is bírnám valahova rakni, baleset esetén fél óra lenne mire kiszedném :D
A sportmotorokon, hogyan oldjátok meg a bukósisak biztonságos tárolását?
Hogyan lehet az ülés alá pakolni eu.csomagot meg hasonlót?(ötletek?)
1. láttam közelről
2. hajtottam közelről és még a közeljövőben fogom is (csak legyen meg a jogsi)
3. mindeggyik motornál KÖZEL ugyanugy működik az áttételezés, az rsnél is meg az 1000es gixernél is csak más számokkal...
nem akarok belegázolni a büszkeségedbe ami már 10-20-kuszurezer kilómétert belehajtott a kis rsekbe és ami ezidőalatt nagyon brutál szakemberré érett!
szoval ha majd ugyérzem, olyan szintre értem, hogy megengedhessem magamnak azt a luxust, hogy véleményem lehessen valamiről akkor jelentkezem ... de előtte majd azért megkérdezlek, hogy nem-e baj?
addigis: üdvözletem
hallod te minek osztod az észt mikor rs-t se láttál még közelről?
ki lehet számítani...
Különben mennyit tudnak dobni kb. a végsebességen, ha egyel kisebbet, vagy nagyobbat rakok rá? 2-5 km/h? Vagy kb mennyit?
Szevasztok Srácok!
Na akkor hogy is van ez?
Nekem a 97-es Rs-en, 17-es van elől, és 39-es hátul, és így tud a mocim 145-150-et menni!
Mekkora fogas kerekeket tegyek fel, hogy jobb legyen a végsebességem? Így nagyon fasza a gyorsulásom, de nekem egy kicsit nagyobb sebességre lenne szükségem!
Inkább túráznék a mocival!
Válaszotokat előre is köszönöm!
oké
kulákéknál jól megy
akkor nagyobb:D télleg mint a biciklin xd nem gondoltam át mechanikailag csak írtam vmit am...áhh mehetne jobban is de 1 szezonra venni egy rezót? mondjuk ahogy viszik az rseket meglessz vagy 5 évig xd
de csak becserélik;)
Ja de olyan idiotan lett lefestve hogy alatta láccit a számok körvonala:DDD
Nincs msnem (utálom) :D
Irj mailt apriliarx kukac freemail.hu
ja értem, enyémmel az a gond hogy kb 50%-ot mutat. csak nemtudom szétszedni, szóval a kettőből kéne valamit összehozni. nincs msned? rsatta kukac citromail.hu
azér lehet lefestve mer mint kismotort használta