Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

amúgymeg kuss
jééé tényleg jólvan faszom butít az msn...most elolvasom még1x
bőrruhályát

szerintem a nyelvtankönyvet nézd és ne ilyen szarságokon gondolkozz
életkép, ami leforgott a szemem előtt a képek láttán:
(tuning megy motorozni felölti bőrruhályát közben rossira gondol és hogy azt az utols pacal pörit nem kellett vna benyomni...felveszi a kesztyűjét sisak kézben kitolja a darálóból az rst leporolja, felül , peindítja pöc röff és közbe röhög h. a szomszéd meg rugdoshatja a pannóniáját... felhúzza a sisakot...és rájön a picike eszével h. minek vette fel a kesztyűtz mert így a versenycélokra kíválló sisakjának a dupla d gyűrűs csatját nem tudja becsatolni...megoldja áttolja a szántáson a mocit felpattan és máris rossziként gyorsít ki ...közeledik a centrum felé kanyarba látja a pot és bosszankodik h. itt még Max Biaggi sem tudna befordulni...apja traktorát, szélárnyékból kivervén a gépet, megelőzi ...épp befért még a kombájn előtt. bosszankodik h. a sok paraszt felhordja a sarat amikor ő itt a racshing.... megérkezett a centrum,,kocsma" elé mari néni kinéz és csodálkozik ki lehet ez a versenyző srác...leveti sisakját a mi kis Józsefünk és mari néni már rá is döbben ez csak az ő kis unokája aki nem hozzá érkezett hanem a kocsmába...
sziasztok!98as rs-emen éppen szimeringet cserélek a villába. adódott egy kis gond, mégpedig az egyik szár tetejét lezáró,csavar/dugó ról lejött a menet kitekerés közbe. bennemaradt a szárban. esetleg valakinek ötlete honnan tudnék egy ilyet szerezni, vagy van e valakinek esetleg? üdv bence
sajat anyadat eladnad ha "jo uzlet" lenne
Srácok!
Hol lehet venni, lánc feszítő görgőt?
Már mindent kipróbáltam, és vagy zörög, vagy nagyon hamar elkopik!
Köszi a segítséget!
Atta itt szerencsére egész jó idő volt

ts tudok motorokat hasonló árban mint abban az üzletben. Jogsi nélkül eltudod vinni. Ha érdekel majd írj msn-en. Van most egy fasza R1 is

gumi melegítés
hat az meglehet!pénzel mindent meglehet oldani
hát a 2 636 közzül az 1iket de lehet a 954 lessz
Fogadjunk a GO! -s r6-ot :)
melyik vasat hozod el? Nézem az ottani gépeket én is.
Egyébként meg lehet náluk oldani h a forgalomba még nem helyezett verdákat 25kwos papírral hozzák forgalomba? Kérdeztem már őket, de egyértelmű választ nem kaptam. Lehet csak attól függ mennyit tejelek nekik.
hát nemtom h ez csak hiteles motoroknal van vagy a kp-s motoroknal is!am moto-market
hol van ez, ahol jogsihoz kötik a dolgot?
bocs rosszul irtam nem fontos a jogsi elég a vizsga igazolás h elkezdtem a jogsit
jogsi ügyben kérnék tölletek 1 kis tanácsot.motor vásárlás előtt állok és csak akkor hozahatom el a motort ha megvan A-bol a jogsim, de a 2 évem majd csak májusban telik le!és az a kérdésem hogy beiratkozhatok e most a különbözeti vizsgára és ráérek majd később elmenni vizsgázni(2éven belül ha jól tudom) vagy majd csak a 2 év lejártával iratkozhatok be?
65:D
hibapont volt? 75 -ből mennyi lett?
jaja:D
¤Bence¤RS
Sikerült a kresz vizsgád?
írta hogy 55ös löket, szóval az már nyílván nem simson főtengely.

szakad az eső
Szevasztok!
Remélem jó idő lesz, és akkor felmegyünk motorral, de ha szar idő lesz, akkor is felmegyünk csak akkor kocsival!
Mi is 14-én megyünk!
Mennyi lesz a beugró?
Lesz Stunt Show szombaton?
1600km? 1600km alatt meg fogja utálni az rs-t....:DD
Penge az a simson blokk nem tom mennyit mehet egy rendes simson vázzal...és hogy mikor szakad össze a fötengő! És ez a g.xxx...45 le egy 125 ös 4t böl...aha persze..lehet hogy ki lehetne hozni turbóval meg minden komoly cuccal de akkor is...ez már nagyon tul lő a célon!
Tehát Pálinkás István ő a szomszédja :) és ő vette , Ákos max a képeket küldözgeti :D
Ákos osztálytársam volt . Olyan simsonokat csináltak hogy néztem , de ez mindent vinni fog
125ös hengerhez 50es blokk xxx ...szét fog durranni