Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Plusz olajat a tankba először is.
1600kmt járasd. Az első 1000kmen ne nagyon forgasd 5-6ezer fölé. Kerüld az utassal való motorozást, és a hegynek felfelé haladást. Próbálj változatosan közlekedni vele.
14-én tuti mejek
Sziasztok!
Az olasz vasam megragadt és sajna fúrni kellett!
Azt szeretném kérdezni tőletek hogy szerintetek hogy lenne jó bejáratni? Kösz a véleményeket!
kiállításra jön valaki 14-én?
53. az!
Fűri Ákos meg még nem tudom ki csinálja.
Az hogy szimszon blokkon ott figyel egy Rotax henger olyan amilyen a te gépedben is megtalálható...
németek meg is valósították, ezen a szörnyen is rotax 123 henger van.
Csak nem Pálinkás István ?
ÉS
AF1 hengere 50,xx es dugó van benne és 55 ös löketű.
Ez magyar és most van készülőben aki csinálja nagyon elszánt egy emberke
nem vágom milyen henger az vagy mi amkülönös?

Szép elgondolás
Rettegjetek RS-esek
link leginkább Rs ek mennek itt
nem mondtamd h. kiaksztja hanem ponnt amiatt kell beszabájoznia nah mindeggy . mi ? nem küldte el fater? bazdmeg biztos kidobta az a seggfej ,,szerelő"
Fokozatmentes váltóval te aztán nagyon kiiktatod az elektronikát te "szar"... Nah és nekem nem küldtél semmilyen megakadt hengert kezdjük ott.
eszi az olajat? ez is különolajzásu?:D és bekeveri a bengába?
nem ilyen van rajta...de kéne egy misocot nem merem felhívni
mondom körülbelül te szar... te tudod mebnnyit pörög padlógázon a camry a fokozatmentes váltóval? idióta ...nah akkor pofázzál seggfej mert még én sem tudom...és nemhogy örülnél h. elküldtem neked amegakadt hengert
passz a kérdést de ilyen van rajta akkor biztos
Szia. Az aztán pörög 11-ezret... Legalább tudnád. 8700-9000 ezernél tilt le az elektronika. De ha nem hiszel nekem, kimegyek és szivesen lefényképezem neked. Amúgy azért szokott meghalni a wankel motor, mert sok gyökér megveszi hogy húú de jó wankel motor és elfelejtik, hogy ez a motor eszi a motorolajat és kb 1000-2000km-er 1 liter olaj. Nah és ebből szokott pár besülés lenni.
sziasztok ! kéne nekem egy kis segítség, 98as rs 125, telóba szimeringet cserélek éppen. menyi olaj kell bele száranként? mert nemigazán találtam adatot róla. üdv bence