Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem a gömbölyű Rs eken jól néz ki
Ez inkább sztem crosson mutatna jol pl. MX-en...
meg hogy a ráákba tudja megzabálni, amikor vacsi újak a szimeringek?:D ez vicces egy téma:D
amint mondtam teljesen független a gyári vízhőfokmérőtől, hiszen azon van 6 osztás...na most döntsd el, hány fokos a vized...:D teljesen független a rendszer, és így 10fokokat ingadozott a hőmérséklet!
sztem meg ...
ronda :\
egy kis finomság
Nincs mit, mondtam neki, hogy keresni fogod!
Még mindig nem kaptam meg...
Köszi. Igy is jó. Felhívom megdumálom vele. Kössz még 1X
Akkor ide írom a számát, 30as, hat négy hét hét három három nyolc! Nem akarom kiírni! Facsar Sándornak hívják!
Még nem kaptam meg...
Elment a mail!
Tökéletes! szucskornel@gmail.com
Köszönöm.
Az email címedet ha megadod, akkor oda elküldöm, ha neked megfelel!
Hirdeti vhol? Vagy a számát elkérhetem?
Kunmadarason, Szolnok megye!
Nem néz ki rosszul...
Merre található ez a moci?
Ahha....Nagyobbat akar venni!
sanyi eladja?
Háát haveromé, forgalmijában azt hiszem 94 van, de olyan 92es körüli, akkor gyártottak SP-ket! Nagyon kímélte a gyerek, azért árulja ennyiért, meg mert nagyobbra vált! 160as polinivel vette, nála nem sok km ment bele, és az előző gazdája frissen tette rá a hengert dugóval! Szép gép, és egyben is van!Képet csak májvippeset találtam!
Mit lehet még tudni arról a gépről Csabika? Mikori? Mennyi km? Hol van? Képet találok róla vhol?
kösziiii megnézem!
Olcsó és jó állapotú nincs.
Azt nem ismerem. Én a Tuaregbe NGKB10EG-t használtam, amit a gyár is előír. Azzal nem volt semmi gondom...
Én egy Limitált AF1 SP-t tudok, 160as polinivel, és egy igazán jámbor gazdával, egyszer mesélte, hogy meghajtotta, és ment vele 140el! De megy a gép, én mentem vele jobban is! 3kiló körül adja!