Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem mondok semmit mario ...
inkább tolnád fel a segged msnre te faszkopé
na mivan tuning? nekem vissza sem írsz lefoglal az aratóbál? de te hülye vagy, már meginnt csak szopatnak ,(azért mert tavaszi búza nem tavasszal aratják)... te mindíg szopod a faszt...
Gera92 is jelentkezet rá de ő most mini indexeket vesz vagyis azt mondta mikor utoljára beszéltem vele MSNen
te már tudsz rá vevőt:D á kis zsidaj már meginnt össze vissza beszélsz:D a kúp a seggedbe való nem a motorodra:D
Visszavonva , Ahogy elnézem ez adob eléggé cigivékony
ha neked van egy céged te is inkább arra mész amerre több a pénz... meg sztem ha eladó lesz MAJD a motor ezt sokkal könyebben el tudom adni még meg sincs de már tudok rá vevőket akkor csak nem olyan buta ez a Giannelli cég
elég baj az, ezek 2T gépek, nemtom minek kell erőltetni ezt a 4T dob milyenjólnézki dolgot.
nem arra raktam be. Ha megfigyeled az összes cég most ezt kezdi el árulni a gyorsaságikra. Új busára is most számtalan féle kúp végű dobot kapsz. Gondolom nagy rá az igény és ezért át viszik a 2t gyorsaságikra is. bikepicsen is már az összes fiatal RSen szinte ezt láttni ...

Itt van pár gyári kép:
na meg nem is 2t
egyébként a giannelli teljesen már csak ezt a fajta dobokat gyártja RS-re ... egyébként nekem jobban be is jön mert mikor rendeltem mondtam hogy mi kell és ezt a választ kaptam: "ha az gond hogy a giannelli kúpos véggel szereli a dobjait akkor tudom még ajánlani az arrowot. ugyan az a cég de már a giannelli ezt az új stílust fogja képviselni. hamarosan arrow is új ruhát kap..." by MotorLine
nehogy ehez hasonlítsd már, ezek trioval dobok.
izlésficamod van?:D nem offroad gép ez...
Hát ma láttam a tv-ben egy motoros adást, abban éppen azzal foglalkoztak, hogy bármilyen ütés éri a sisakot, akár csak leejtik az már kuka.
Ez fokozottan érvényes a komolyabb sisakokra, mert azoknál a külső héjon belül van egy energiaelnyelő réteg ami csak egyszer viseli el az ütést.
Legalábbis azon a ponton már nem véd.
Hogy ez igaz-e vagy sem azt nem tudom, de a sisak olcsóságánál fontosabb a fej.
én ejtettem már le többször a sisakot, sokszor sérült a plexi, de elrepedni még nem repedt fel.. A fülek szakadtak le róla, de az más tészta
nemtudom
ha már a plexin repedés van akkor valami nemtiszta.....
ha kézbevenném, megnézném, és minden rendbe van akkor biztos nagyon jó vásár..... de látatlanba nem venném
Mi ez, valami vicc?
ha vkinek kell 1 csúcskategóriás sisak fillérekért akkor vegye meg ezt gyorsan

http://www.kepesmotor.hu/bukos...
nem akarok okos lenni, mert nemláttam (hallottam) a 2őt egymás mellett, de szerintem a kúposnak öblössebb hangja lehet...
de a tied is jo
már kinézetre
jól néznek ki ezek is sztem! De az enyém féle arrow az igazi 2t feeling :)
hja, valaki már rakott föl a fórumra olyan arrowot.... de szerintem is az szebb! meg az asszem nem kerek hanem ovális....:
http://www.igs-motoren.de/moto...
pár hét és kiderül hogy mutat
egyébként már az új arrowokat is ilyen kúp véggel fogják készíteni.