Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem van!

25000FT az ára 2003as!
ha érdekel 20/5140810
helyes:D lada rulez:D
hja blúzba! vagy hogy mondjam?na... pulóverban mire érted az 50 métert?
nállunk tegnap 2kor kezdte, és még most is szakad
hát bmeg+, itt is szakad, este óta.. Isszonyat nagy pelyhekben.
Pözsókával kilinccsel előre :D
Helyesirási hibákért sorry
De ienkor nem azvan hogy megnézi hogy a megnézi a a hasonlo évjáratu motorok menyiért menek a piacon és ha a javitási költség árábol lehet mér veni ugyanilyen motor ugyan ez az évjárat stb akkor totálkárba veszi nem? és akor add egy bizonyos öszeget aztán helo szia!
Legalábis nálam igy volt még anno 250 valahány ezer lett volna a javitása de mivel a megegyezö évjáratu motorokat megkaptad már 180 170 ér ezért totálkárba vete és 165 000 ft tot álapitot meg maradvány érték meg 16 000 ft és ha anyiért nem tudtam volna eladni ök megveték volna! ez lesz a 3 dik éve nyáron hogy elütötek és azota biroságokra járok szoval a pézt még nem kaptam de a motort megcsináltatam 200 000 böl aztán elis adtam!

(am egy 55 éves nö ütöt el swiftel és al egszebb dolgok azok hogy 55 évesen 10 évre van jogsija és felebezésekböl meg ügyvéd meg szakértö vélemények büntetése ..... töb pénzt kifizetet már rá mint amenyit nekem fizetet volna a biztositoja!
Neki let 30 000 ft kárja kb és azért nem válalja magára mert akor csöken a bonusz pontja és kb 2000 t töb let volna a biztositása
itt tnap fél 4 óta szakad és egész este esett és még most sem állt le és ahogy elnézem nem is fog 1 darabig
ezt én nem értem. Itt már órák óta esik mint az állat!
Kemény 2 km.
Télleg? :D Itt felénk még nem hála a jó égnek.
ezen szétröhögtem az agyam
itt is esik a hó.. ilyenkor lenne jó egy simson :D
blúzba ?

öreg 50méter távolság ...
és még csak most kezdődik:D
én se hittem a szememnek amikor indultam ma suliba
nállunk szerncsére el is olvadt, de ahhoz képest hogy hétvégén egy blúzban motoroztam.... hát...
10-15cm-es hó:O
Jah és lehagytam, hogy a törést leszámítva, még mindig szép az RS-ed, és még mindig tetszik!
Számítottam rád, csak okosan kell a dolgokat....szerintem az a kemény, hogy van aki ezeket ki is fizeti! Amúgy ha ezt ki is fizeti a biztosító, akkor még maradna pénzed is, okosba meg lehetne azt is csinálni!
Majd kérdezd meg ahogy megbeszéltük
Na Köszönöm mindenkinek a jó tanácsot , szóval vigyázatok az eséssel mert az élet után a motor is elég drága !
Jó éjt mindenkinek !
Fúú még megrémültem....
ha azt is akarsz cserélni akkor amit mondtam oda kell vinned a motort. Sztem 1év TÉNYLEGES GARANCIA nem rossz a 2t motornál ! nem sok márkaszervíz állja a garanciát. Nekem meg Laci szó nélkül megcsinálta.
Dehogyis :)
Én ilyen kárfelmérésre el sem vittem volna a motort , csak a biztosító ragaszkodott hozzá mert ők nem értenek ehez a típushoz és szakvéleményt kérne a márkakereskedőtöl . Már italmondo is irt nekem egy árlistát már akkor lestem az árakon , tehát annyira nem lepődtem meg
Természetesen józanáron fogom megcsinálni a motort , ahogy tuning is leírta.... 250- ből bőven kifogok jönni . Meg majd gumicsere , és 17 ezer után már illene egy dugócsere is
Vannak értelmetlenül magas, nevetséges árak... A matricaszettet 15-ből meglehet csináltatni. :) A fényezést meg az egész motorra értik? Mert spec egyes helyeken 25-ből lefújnak egy egész mocit és észre se veszed h nem eredeti. Azért kíváncsi vagyok hogy mekkora hasznuk van ezen. Nézz szét neten és sokkal olcsóban kijössz. A legjobbakat!
csabika ne légy már hülye baszki:D
amúgy nagy igazság, ha gyári alkatrészekből akarsz összerakni egy járművet, 5x annyiba jössz ki, mintha megvetted volna egyben :S