Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ugye nem mondod, hogy ezt te most akkor kifizetted, és majd fizet a biztosító?
Nem voltam hibás , igen Tyt NINCS KIVÉTEL nem ismerte el a károkozó Majd fizetni fog a biztosító egy pár év múlva de lehet átgyalogolok a másik utcába a csávóhoz megkérdezem miért fellebezett . Ha meg nagyob neki áll feljebb ügyvédezni is lehet.....
Hát én a 20 rongyos powernyelven ki sem akadnék , mert az mégiscsak egy speckobban megtervezett fémdarab , de ilyen hogy 130 ezer egy oldalidom , meg 55 a matrica Mennyi lehet egy első teló ?
Mert sok esetben az is kap a balesetnél ......
nem halsz bele ha visszaolvasol
Hát barátom, a biztosítók nem arról híresek, hogy azonnal fizetnek. Ha a károkozó hivatalosan is elismeri a vétkességét, akkor is kell jó sok idő, mire lesz az egészből valami. (persze van kivétel!)
Egyébként ha jól emléxem, azt írta hogy a vétkes fél még nem ismerte el a vétkességét..
viszont írtad korábban hogy nem te voltál a hibás. az autós biztosítójának nemkéne fizetnie?
láttam az árlistádat.. Hát sajna nem kell csodálkozni, a gyári alkatrészeket aranyárban mérik.. Én a 20rongyos power nyelv után nem csodálkozok semmin. Meg a 160rongyos henger is odabaszott :D
Ez valami vicc?
20 évre?
Fu az RSV az nagyon brutál....
én is annyiért vettem:D
Volt 4 Talma rs is bent , világbajnok 1 milliós áron
nemtudom, hogy sirjak vagy nevessek ? ez már pofátlanság!
vagy ez lehet, hogy ilyen baleset-megelőzési program, mert egy ilyen számla után már nincs kedved összetörni a mocit(tudom nem te voltál a hibás, meg nem is akartad összetörni, ez csak egy elmélet, mert jobbat nem tudok )
8mb korlátlan 8ért
Nekem 1megás 4426 ért minden korlátlan...
nekem 4megás van 9ért
ennyiért lessz 1 megás netem
ebbe az árkategóriába nincs net se ebbe a sebességbe
7ezer ft ?
Jaja Reggel elindyítok egy videot itt és mire hazaérek a suliból megtom nézni
3 gép használja ...
az 1 rs havi törlesztője
nekem most a Tonline legerősebb csomagja van de .... (nem tudom hogy 8 vagy10 mega)
56kb/s már elavult mi?:d
Most végre lessz nekem gyorsabb
tanyanet tudod:D