Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasztok!
Húúúúúúúú baszki elkövettem életem első szerelési hibáját!
Kivettem a power nyelvet, és nem figyeltem meg, hogy hogyan is volt bene!
Fullra letakarítottam a ráégett olajat, és még nyomom sincs miből kiindulhatnék!
Hogyan kell visszarakni a nyelvet? ( a lemart rész legyen felül? )
Köszi a segítséget előre is!
Holnap már raknám össze szóval ha tudtok akkor mielőbb írjatok!
Köszi szépen!
Dna?már közelít a végkifejlethez,de most egyhelyben toporgás van.
Háát hogy őszintelegyek,nem nagyon bízom semmiféle B verzióban.de af1 csak képzelet szüleménye,multkor megálmodtam:Dkerülgettetek mint a döglött legyet
idén robogózás lesz sztem,Kakucs Kecskemét Visonta.csak szar így,hogy hót egyedül menjek mindenhova.kicsit tele a puttony.,kawakupára lett volna társ.
vége a Barátok Köztnek most várom a XXI.-ik századot ... de aztán lehet bealszom xD
te meg mit keresel itt?:D
polini ér?:D
szerény személyem is wössnert használ.
mert tod de írtam is h. kéne majd egy rendszám nélküli moci... így szórakozni, meg netán versenyezni de ezu majd függ a tehetségtől ha van vmi... eztet meg eladni vagy beszámíttatni... a tiéd rendszámos?
valaki árulja már el, hogy mi baj a wössnerrel, mert nálam elég jól bevállt, és Attánál is :))
egyedül a vertex dugó ami valamit is ér...
Bontott főtengely az kb olyan mint a használt koton...
ezekről az utángyártott cuccokról megvan a véleményem...annyi hogy nembírja addig mint a gyári...röviden tömören..
mondjuk az ára sem annyi de a vége úgyisaz hogy a drágábbat kell megvedd mert az bírja...csak közbe egy halom lóvé elment...
egyenlőre még nem volt perec KOPPKOPP
pedig már 2:19:0nál járok...
a lényege hogy fokozatosan kell levinni az időt...fokozatosan növelni a kanyartempót, műszakilag 100%-os géppel stbstb...
voltak már necces szituk...sóderágyba menés nemkis tempóval de megfogtam, beszitált egy áttevősnél...meg egyszer alámfordultak aztán a fejidommal összeértem...
Okés!
Köszi szépen a tanácsot Atta!
Megpróbálom!
THX!
déé ezzel te m ég nem is estél?am így vetted már h. sok szar matrica rajta volt?vagy csak a sponzorok?:D
hát jólenne
Veletek jól kibasztak most...
nemhogy SSp400nemlesz de még Kawa kupa sem...
mondjuk biztos lesz vmi B verzió de per pillanat nincs...
kezd el csinálni az AF1et
Van valakinek dugója meg komplett főtengelye vagy csak felújitó szettje? egyenlőre csak érdeklődöm az árak iránt?
össze van ragasztva szilikonnal. előszőr késsel körbevágod a szilikont a búra és a müanyag között amennyire csak tudod, aztán van 4 fül, azt kipattintod és óvatosan leszeded a búrát.
Igen?
Hogy lehet szétszedni?
Én már próbáltam, ahol a búra, meg a műanyag találkozik, de sajna nem sikerült!
Ki szedett már szét lámpát?
Segítsetek!
Köszike!
Dna-d kész?
felvettél már vagy 10 msn címmel lépj majd be kilenc után és megbeszéljük
benevezek af1-el
szét van csúszva?

szét lehet azt szedni, csináld meg.
Capello
honnan szerezted a plexit?
Üdv! Valakinek komplett első lámpálya nincs 97-es RS-hez?
Mennyibe kerül?
Szerintem az én lámpám szét van csúszva
ha piaci a hangulat akkor ELadó lesz a vasam!
de nem most hanem szezon végén!
az ára még kialakulóban van
csak előre szólok hogy ha valaki jövöre indulni akar és ütőképes verda kell akkor gondolkozzon előre...
Amúgy idén elég durva lesz az Aprilia kupa...mmint sokan leszünk! de lesznek közöttük gyorsak lassúak is!