Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát abban igazad van h. visszafojtja am ...nemtudom én a sima plexivel az lehet h. a szélzaj ugyanakkora 1ráfeküdve a plexi mögé 2 meg csak úgy kényelmesen? stealth sisak
kóstolgatsz ?
nekem íígy tetszik! meg szerintem jobb illetve jobb is lesz az áramvonalassága...
2 volán busz között megleltem
és mostmár 299 nél tilt?
Na ma egy kedves motoros barátommal felszereltük az MRA plexit nem kevés bonyodalommal ... de sikerült nagyon frankóra megcsinálnunk. Kösz Bandee

Itt egy pár kép. Majd csinálok jobb minőségben is.
8 ezer felett észlény
mutasdd már meg nekem is h. hol ...érdekelni
:D:D
hát nyelezzed sokat, rendszám úgyis szépen áll:D
az a szörnyű h nekem még az agiptól is ugyan úgy ragad :S
Felvettelek msn-en!
:)
Énis sokat mentem a mocival fordulat alatt , nekem azért megfelelő az amit nyújt 4-5 ezres fordulatnál a , jó nem kapja y kerékre ha odarántasz neki :) de azért utazásra stb megfelelő ,meg városban ha nyugodt napot tartasz stb... az adrenalint meg feljebb meg lehet találni
szerinted miért használ mindenki agipot?:D
Mb80nak meg köszi h leírta, és jobbulást neked meg a mocinak!
Castrol power1 racing 2t. Kaptam 5 literrel apumtól szülinapomra, szóval ez van. De a motul710től is így kokszolt.
Szerintem a megoldást nem az olajban kell keresni:
elég sokat megyek városban - városon kívül alacsony fordulaton. Régebben írtam már, hogy azt nem szeretem a gépben, h nem lehet vele lassan menni. A mostani közlekedési kultúra miatt városban nem igen sűrűn forgatom 5-6ezer fölé. :) És ennyi. Alacsony fordulaton meg kokszol, mert nem arra lett kitalálva :)
Ez szept 30 án történt , azóta nekem pár heg van csak
De azért köszi :)
Remélem Kunmadarasig elkészülök vele
Ja és a 22 Kw os forgalmit sem említették meg :)
Jobbulást mind a kettőtöknek Még szerencse ,hogy komolyabb baj nem történt
Na jólvan akkor leírom :)
Na szóval aznap mentem 100 km-t kb , ( ez lett volna az utolsó nagy motorozás , utánna raktam volna el télire ) Minden 50 méterre az otthonomtól történt.
Jövök haza és Szilasligeten a Hungaroringre veztő úton egy lejtős kocsibeállóról körültekintés és megállás nélkül kijött elém egy utánfutóval bénázó fehér Astra kombi , de úgy hogy az út mindkét sávját elfoglalta igy ki sem tudtam kerülni .....
kb 60-70 el jöttem igy satufék motor elcsusztat és a motor a kocsi motortere alá ment be én meg csúszva befejeltem az ajtót.
Az autós már nyitotta rá a fejemre az ajtót amikor érezte hogy nem tudja kinyitni mert épp ot fekszek........
Azután megérkeztek szülők ( nem részletezem milyen állapotban voltak )
Utánna megjött a mentő , elláták a sebeim + nyakmerevítő , még a mentőbe bejött egy rendőr és megszondáztatott és megkérdezte hogy hirtelen jött - e elém a kocsi ? - Mondom igen . Már a helyszínelők mondták az autósnak hogy a kressz jelenlegi állása szerint Ön a hibás !
Nekem jött egy hét kórház ( egy pár , seb + varrás , és nyakfájdalom )
Utánna 2 hónap után bementünk a rendőrségre hogy , hogy halad az ügy , mondták hogy a károkozó fellebezett ( bent , megmondták hogy ez csak időhúzás , nyilván nem tudja még a büntetésére előteremteni a pénzt stb.... , meg a mentőm számlája és a rendőrők kiszállása..)
Nemtud ellenem semmit sem felhozni , féknyom alapján lemérték hogy 50 körüli tempóval mentem és tényleg annyival mentem ,
ő meg úgy jött elém hogy még a felezővonalon és túljött
Én ezzel csak szívók mert a biztósító csak akkor fizet ha lezárult az ügy , de mondták hogy vigyük el kárfelmérésre , és utánna a megcsinálhatjuk a motort , és ha az ügy lezárul akkor a biztosító fizet . Még szerencse hogy nincs motoros szezon....
Az esetleges helyesírási hibákért ne haragudjatok , és nem a legjobban fogalmaztam meg a dolgot , de szerintem érthető .
Szóval vigyázzatok mert sok az állat az úton
Ha jólnézem, akkor ez SP! Vagyis ez limitált szériás meg kicsivel módosított, Öhlinsz futómű, ilyenek.... és anno ezek drágábbak voltak!
Jah és az a power nekem is állandóan beragadt...tök mindegy volt milyen olajat raktam bele...castrol, motul, repsol...
Szia, hogy van az MX?...szerintem tőlem vetted(rózsaszín kormányról felismertem)nagyon hiányzik, esetleg felvehetnél msnre...
4millás az új ára xd
van iyen
http://www.hasznaltauto.hu/1900436_yamaha_yzf_2006
ezt nagyon átbaszták? vagy van ilyen?