Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hehe
de én már lassan 1 órája nem :S
már parás voltam hogy a húgom ide pofátlankodot és vmi msn vírusra rá kattintot
én se tudok
msnre nem tudok belépni gondolom a számom tudod hanem max fuckynak megvan. aztán akkor csörögj rám és próbálok segíteni.
Nekem meg a plexi kibaszottul tetszik. képen van olyan szög ami nem előnyös és ilyen gnom feje van tőle. De nekem élőbe tetszik.
Sziasztok! Nincs VKINEK eladó RS 125 (99-05) első lámpája?
Nem kell MRA , Mito 7 gang tól majd szerzek pelkót , ha még van , a tiéd olyan lett min amilyenre számítottam...... bocsi nekem nem jön be
Amúgy ha tudsz kapcsolót , mert azt a legnehezebb beszereznem akkro szólj légyszives :) Meg a fejidomért is .
Amúgy ez természetes hogy nem fogom megvenni ezeket az alkatrészeket a szalonból
ez meg ki?
ne nyald már a seggem mert kib*szottul zavar

am meg HA van CBRed és tuningolni akarok akkor egy 166ccmes malossi kit. egy Giannelli vagy arrow rendszer. meg már hallottam olyat hogy ezeket az injektorosokat megbuherálják "chipelik" .... de a módszerről nem tudok semmit illetve a kivitelezésről sem. Ha van annyi pénzed akkor hívd fel a Motorline-t ők forgalmazzák ezeket a cuccokat.
tuning fogadok nem tudsz jo cuccot a cbremhez!
fu de jo nektek rseseknek itt van tuning vagja a dolgokat o itt a mester szerelo a szaki... en emberem
Ez azért kicsit vicces... :|
fejidom - 30ezer
szélvédő - 10-15ezer .... 24ért van MRA :P
tükör - 10ezer
konzol árat nem tudok de tuti olcsóbban is van
szivacs 1-2 ezerért misocnál
bowden fele annyiért italmondonál ...
kapcsoló is ilyen 15körül megvan
matricaszett 15ből George megcsinálja
8298ftért mini indexet kapsz ...
meg sok sok mindent olcsóbban megkapsz ha utána jársz ....
Van egy szerelő aki szereli az én motorom is .... Aszalóséknál dolgozott szóval vágja a dolgokat. Ha nem akarsz ennyit fizetni és gondolom szerelni se te akarod akkor MSNen úgy is fennt vagy rám írsz aztán segítek. De ez pénz nagyon sok .... 200-250ből simán megvan. /az árak saccolt összegek amikről nagyából tudok/
jobb markolat 16000 :D ez a hét vicce
Azta
aztapicsa :O
ebből már egy hasonló állapotú rs-t lehetne venni, mint amilyen a tied a baleset előtt volt... :S
tejóég.....
najó 170 nél még nem ...200tól már keményen;)
jajjj..... :D:D
Mi a gec?az rs-t összekeverik 1 ducatival vagy mi a fax hát ez lol...
aztakurva
Jó nevetést
miért fojtaná vissza?