Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem
s6 fordulatszámmérő eladó
majd meg tudnád! te azal ne foglalkozz! ha nem érted minek irtam amit irtam nem gondoltam hogy komolyan veszi azon a segfejen kívül valaki is! de te jöttél a nagy mártír és hogy belekössél valakibe hát velem jóljársz csak boldog nem leszel!na én zárom a témát mert úgy látom csak én vagyok a rossz fiú!r.xxx az mondom ne hagyd magad ezek után!
"egy foto légyszi a szétgyurt testedről olyan jó lenne valamire hokizni!te köccccccsög!"
ezek utan mondod te barkire h buzi vagy h kocsog? gondolkozzal mar kicsit. puspokladanyban meg egyedul elsz? vagy megis mirol kene ott teged megismerni?
az nagy volt
nahh akkor tuti ismered azt a nagy zsírkoca traktor lámpás simsonos gyereket mondjuk nem nehéz észrevenni ha húzza a motor után a dagatt seggét
ha valami nem tetszik lehet jönni Püspökladány a cím! és majd el magyarázom neked te kis buzi!mondom! annak a köcsögnek irtam mert ö az de úgy látom itt rs fórumon nincs egyedül!
G.XXX mutass már nekünk 1 normális képet arrol a híres agyontuningolt kiakasztom a 200at cibrédröl!ja és plz ne vmi szar bikepicses kép legyen
o valoszinuleg pont nem rad celzott, pedig kellett volna, mert ritka nagy kreten vagy.
a többesszámba kire gondolsz? remélem nem rám!
Szép vas. Sok balesetmentest. Grat
üdv a topiknak!mi a helyzet srácok mostanába csak olvasom a topikot,de latom az ősbarmok meg nem haltak ki
látom pumukli még mindig itt van! szivesen beletaposnék az arcodba te r.xxx!egy foto légyszi a szétgyurt testedről olyan jó lenne valamire hokizni!te köccccccsög!
am itt egy két kép a kicsiről:
mindketten nagyon várjuk a májust... addig is ő elvan a haverokkal egy garázsban
ej, én téged nem értelek ... te kis cigány! te egymagad nemlehecc ennyire hülye! érted ? éngemet nemérint amiket itt irkálsz, de még ígyis fölbasz! képzelem tuningot...2 lehetőség van :

1. nem vagy ANYIRA hülye csak simán egy NENORMALAN, csira kis cígó aki nem tud otthon mást csinálni csak másokat basztat a neten, arc nélkül, me nemmeri sehol bevállalni azt az idiot fejét...
és mindezen, hogy ezzel másokat fölbasz nagyokat kacag.... ...vagy

2. télleg egymagad is birsz ekkora majom lenni és nem is veszed észre! neked ez tök normális... és még te vagy fölháborodva ha valki beszól! bár ha belegondolok, aki ilyen értelmiségi szinten van az nem tud irni se... szal ebből arra következtetek, hogy van egy szolgád akit ugráltathatsz....

szerintem ez a két lehetőség bőven lefedi a "jómódú cigánygyerek megkap amit akar" szöveg értelmezését...

nagyábol ez a véleményem rólad
kigyurtad magad tuning? cak iyg lehetsz az emberem.
kurvamat remelem nem basztatod
Te rohadt nagy faszfej vagy
És ez ki volt?
arra ott vanak az embereim
Ahol te laksz ott lehet ,de a fórumon nem sűrűn :D
Gyerünk most szedd le a fejem :D
nekem te ne mond meg hogy mit csinaljak mert itt en vagyk a kiraly
Mer hány ember kell egy motor haza hozásáért?

Amugy sztem a cbr árán vehetél volna már motort is!
Az embereim ma hazahoztak az rr-t es szarra tuningoltatom
jaja. még én is
mindenki alszik:?