Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Értem én csak azért raktam bele azt mert az van a gyári leírásban, meg akkor akivel beszéltem azt ajánlotta...
80as olaj olyan mint a méz mmint nem olyan édes hanem olyan sűrű...
mi is 15el megyünk...
Nem tom, nekem azt mondták a múltkor ha a 80W-90 a jó, meg az a váltó olaj de biztos jobban vágjátok ti én még csak 1X cseréltem olajat...
hát a 80W-90es olaj az elég tré...
10-15W 40a megfelelő...
abból is vmi normálisabbat ...elvégre 1évbe csak 1x kell megvenni abból is majdnem 2töltés kijön...
jó. bár én rendes motorba való 10w40 motorolajat szoktam tenni a blokkba, félszintetikus repsolt, 2800 ft 1 liter.
Hali!

Az enyémbe 80W-90 van nem tom biztosra de a W ha jól tudom akkor a sűrűséget jelenti és a 2 között elég nagy a különbség...én nem raknám bele!
http://sportmotor.hu/motoros_f...
ezen az oldalon van ha erre gondoltál
sziasztok!
Azt szeretném kérdezni hogy a rotax123-as blokkba jó-e a 15W-40-es motorolaj? Olyanom van itthon és már előakarom szedni a motort tavaszra csak előtte leakarom cserélni az olajat! Sürgős lenne a válasz előre is köszönöm
Valaki pls betudja rakni az Arrow rajzát amit a multkor betettetek! ?Mert visszaolvasok azt nemtalálom sehol
Őszintén szólva nekem a gyári is tetszik.. Valljuk be, nem sok motoron van gyárilag szép index, de az RS-é szerintem az.. Átlátszó, ledes, viszonylag pici, nem bufli.. Nem akarnám soha lecserélni. Ráadásul 4ruppóból nem ezt vennék jelenleg :)

Inkább azt mondja már meg valaki mit csináljak a km-órámmal hogy mérjen.. Álló helyben ritkán még mutat valamit, de menet közben 0...
ragaszd a seggedre:D
komolyan kérdeztem sztem jobban nézne ki az rs-ed ezekkel a rejtett indexekkel mint azzal a gyári csesznyeséggel:D
4ezerért tudok 2db-ot több színbe
Jó vétel
Fejdiomot 2004-es re?! Senki nemtud?:O '00től jo már rá! FONOS LENNE!):O
ez tény. Én a külsőre koncentráltam
mi a f@szt kezdjek vele? :D
azért, eléggé egybe van a gép, ritka az ilyen, bár ez a 96os évj...:)
uhhh
nagggyoon komoly gecc
nem akarsz olyan mini indexet mint amilyet feltettem?
ez jól hangzik
csak kicsit gnóm feje lett az oroszlánnak
vagy matricázás
sziasztok, mennyibe kerül ha átakarom iratni a forgalmiba feketéről fehérre?
Jaja 6dl-t
600cc-t töltsek bele? mert annyi van írva