Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Osztán vigyázz, mert kicsit nem figyelsz, és aládtolunk egy simsont, és arra leszel figyelmes, hogy rajtolni kell vagy mi!
:)
okés, lefogom engedni, megnézem hány deci, amúgy mielőtt szervízbe vittem tettem bele új olajat. az még az érdekes h az utolsó 4-5 mérföldnél jött ez a sustorgás elő:S
hát írd meg jóelőre, h mikor lesz és kinézek :) remélem
IGEN! Kevés a sebváltó olaj! NE HASZNÁLD! Engedd le az olajat, és mérd meg hány deci.
mentem egy pár kört a motorral, belenyomtam 70 mérföldet, épp járatós. Valami gixer lett a sebességváltómmal, minden jól működik, egyből vesz minden sebességet, de 6-ban vmi nem is tudom, érdekes sistergős hangja van..ilyen sssss....de csak alacsony 4-5-ezres fordulaton...mire 6 ezret pörög már nem hallani. Valaki találkozott már a problémával?
Imádok csegén motorozni! Bár az íven a kátyu befigyel... de vmi brutális hogy milyen jó a hangulat, meg még az utolsó cigány gyerek is szurkol mindenkinek:D:D Nagy versenyek voltak ott régen, meg sajna pár baleset is...:(
ezek hozzá képest porba se finganak ....
Idén reméljük, hogy nem lesz éppen akkor("véletlenül") egy esküvő, ami megakadályozza a rendezést.
Többet nemigen tudok, de ha lesz, akkor tiszta szoc formula megjelenés lesz(pannonia, mz, és ha nem ütközik, akkor cimcony is, és remélhetőleg lesz pár janacsek is(jawa)
Viszont a rabócsiring balhét azt léggé esélyesen megrendezik idén is, de tudni még arról sem lehet semmit.
http://www.youtube.com/watch?v...
ők a gyanusítottak?vis te is őket tudod?
emzoliiiiiiii idén lesz Tiszacsege?
nem
de gyanusítottak vannak .... egyébként tudni úgy saccra h ki volt csak .... na ez hosszú meg nehéz dolog
Hát én még nem motoroztam vele műszaki okokból :) de nagyon kényelmes . Meg növeli a biztonságérzeted ( szerintem ) Hidegben megveszel alá pulcsit
Made in Germany
Kenyelmes, fasza minden? Hidegbe kb hany fokig jo, beles kiveheto? Kicsit irjatok mar rola pls. Jah made in china?
80 környékén már vannak
én vateráról vettem ugyanilyet de az apróba is nézz szét
Hello
Tőle vettem :
http://www.sportmotor.hu/tagok...
És ha jól emlékszem 60 ezer volt .
Csaoo

Hol vetted ezt a Vanucci cuccot es mennyibe volt?
Azért nem teljesen
kapsz 2 nyalókát mert semmi baja:D
Holnap indulás a Mille motor kft. hez kárfelmérésre ...
Kiskörtét, de most!
Köszönöm szépen, csak azért írtam be, hogy valaki már megdicsérjen:)
Komolyra fordítva, ez csak a szokásos idétlenkedés volt, de azért jól esik, még ha nem is gondoltad teljesen komoylan:)

Viszont lesz valamikor nyáron szegeden simsonverseny, a zsinvonalat nem tudom garantálni(pl mert én is indulok:) de majd szólok, legfljebb kijössz röhögni
tuning,
kiderült már hogy ki ölte meg azt a lányt lacházán?
Kedves Emzoli,
nem hiszem hogy olvastunk volna tőled valaha értelmetlen, semmire való hozzászólást, és nem seggnyalásként, de csak emeled a technikai színvonalat. Szerintem maradj, mert hasznos tagja vagy a közösségünknek :)