Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

miért? ez nem egy rs forum?
ezt meg se hallottuk:)
fincsi
Ejj, akkor nekem meg pláne nincs keresnivalóm itten
ok semmi. Egyébként a szalonok 60%-ban szarnak a garanciára. Legalábbis nekem nincs jó tapasztalatom ezzel a gari dologgal, az apriliánál. Érdekes módon, semelyik másik motoros társam (yamahás, hondás, stb) nem tapasztalt ilyet, nekik nagyon készségesen segítenek a szalonban minden hülyeséggel.
¤Bence¤RS irta, hogy rs helyett gsxrt. ezen nevettem, meg bocs az idiot kérdésért, de mondjuk nállunk, a jóöreg szerbiában csak 2 év garancia van rá!
jól van na, igazad van, csak irígykedek.
tyt ne legyél irigy vald be h szeretnél azért te is egy oyan motort mint az övé:) de ha azt nem is kaphatod meg, legalább azt a stílusos cipőt igen:D
meg mi ez a sok nevető fetrengő smiley? Nem akarok bunkó lenni, de egyrészt keresnivalód sincs itt ebben a topicban, másrészt olvasgass, mielőtt idiótaságokat kérdezel. üdv
Szerintem nem kell sok ész. Leírtam már elég sokszor hogy 2006-os, innen nem nagy cucc kivonni a 2009ből a 2006ot, szerinted hány éves?! Belepiszkáltam? Igen, miután natixék elkúrták a karburálást és 2x megragadt, igen belepiszkáltam. Máskor kímélj meg az idióta kérdéseidtől.

Esetleg ha valaki jelentkezne aki szarakodott már kmóra problémával (emlékszme hogy van akinek volt ez a gondja), és segítene, hogy mit cseréljek, mennyibe kerül, stb.
Te meg így nézel ki:sukár csávó
logikát ne várjál tőle...
Miért gyúrjon ha te bevéded? Mi ebben a logika?
mi az ip címed?:D
G.XXX újra akcióban
így fog tuning kinézi... ezt akarom... ő lesz a verő emberem!
mondja ezt az aki egy kismacskával meg egy yorkshire terrierrel lakik együtt....
csak mondom gyurjal ha az en emberem akarsz lenni! nekem puhany nem kell!
ne kurva anyazzal tuning mondtam h bevedelek, en nem bantalak!
meg kell hagyni, tuning mond valamit ......
te G.XXX szerintem az hogy "tisztes" meg hogy "cigány" az nem fér meg egymás mellett már nemazért ...
menj már a kurva anyádba te köcsög ....
max ha ennyire komálsz nem sértődöm meg ha 1 millát át nyomsz egy számlaszámra ...
am Tyt hényéves a motorod? mert ha joltom 5év garancia van rá....
vagy már belepiszkáltál?
Köszi szépen!