Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen akkora szimering kell bele, 470ml kell száronként, 10W-s tökéletes.
tuning orulok h szerelsz meg motorozol de gyurjal is ha emberem akarsz lenni
menj be az apriliába mert ha így haladsz köv tulajnál is mph mutat majd:D
hali
először is boldog új évet!:D
másodszor pedig rájött-e már valaki, hogyan lehet mph-t, km/h-ra átváltani a műszerfalon?:D
rs-t gsxr 600-ra:)
szóval maradjunk annyiban hogy mit cseréljek?: )
Hehehe :)
1. nem garis már rég
2. az aprilia szalonokat igyekszek jó messzire elkerülni :)
Előző rs-en is ugyanez volt bár nekem már 12.000km-nél jelentkezett.
Szerintem menj be az apriliába biztos kicserélik
egyébként csodálkoztam is volna ha nem szart volna be vmi a moccón, de ez legyen a kegkevesebb.
szevasztok, segítség kéne, meghalt a km-órám. Ha jól emlékszem más már problémázott ezzel.
A tünet: nem mér. Eddig állóhelyben többször mutatott mindenfélét, de ha elindultam tökéletesen működött. Most csak 0-án áll és annyi. A műszerfal többi funkciója müxik, fordszámmérő, minden. Egyedül a kmóra és a kmszámláló nem. Tegnap amikor leraktam még mért, ma amikor elővettem már nem, tehát eléggé magától szart be.
A hátsó keréknél nézegettem a jeladót + a kábeljét, de nem láttam semmi rendelleneset. Mi a megoldás? Jeladó kuka?
erre így nevezik csak nekem 2is már félbe van törve aztán hamarosan egyik ismitől kapok 10db újat aztán azzal akarom berakni
Hali!

Minden RS telójába 40*52*10/10,5-es szimering kell?
Ja és a teleszkópba mennyi és milyen lajat kell önteni?

Köszi
Én se tudom, mitől bolha, vagy tuning mért nevezi annak:D de egyébként arra gondol, amivel a plexi van rögzítve a fejidomhoz, egy kis alumínium szegecs, amire egy kis lemezalátét szerű patent megy rá.
lesz egy amatőr kérdésem: mi ez a "bolha"? :) Nézegettem múltkor én is a plexit, ez az a gumi/műanyag gyűrű lenne ami a plexicsavar ellendarabja? Bocs ha írtózatos faszságokat írtam :D
azokat a "bolhákat" visszatudod rakni utána is, én már vagy 3x kiszedtem meg visszaraktam a plexit, és ugyanazokkal. De amúgy meg veszel pár db 5ös imbusz idom/plexi csavart, és ugyanott vagy.
09es Deesing
még majd ha sikerül szereznem olyan kis bolhát akkor felrakom az MRA plexit meg 2-3 hét és kap egy új dobot
utána pedig lassan festem a pályaidomot
Italmondo
én reggel hívtam őket azt mondta a csaj keddre itt van
utángyárt. spirál 2780 + 1250 a futár szolg.
Hello

Nekem is hasonlo spirálproblémám van.
Honnan lehet venni és ki tudja megcsinálni?
Mi pénz kb?
Mi az az Italmondo?

Köszi
jaja, igazad van.

De már megoldodott, szerencsére!
:)))
KÖszi, de már megoldodott a dolog.
Egy kis csavarlazitó, kis gépzsir és 10 perc megtette hatását.
Most olyan, mintha gyári uj lenne..:)))

De köszi
mi pöcs füttyőke? :)
írtál emailt ha fontos, most nem vagy fenn, később meg sztem én nem leszek :D
áhh jót motoroztunk tegnap... sp2,r6r,rsv,3rs,mito,meg egy honda naked, fitti volt csak kicsit összement a farkam mert korábban lecseréltük az áttételeket 1el kissebre(hátsót) és egy csinos kiscsaj otthagyott a picsába gyula csabaközött... énmeg levégeltem 11,5efordulaton 140-150 de aztán hagytam had mennyen :(
gondolom...hát en mentem 110el es ugy elhuzott mellettem mondom leteszem a lábam h megnezzem h állok v mi a tököm van
Tyt ha msnen jársz írj mar ram plzplz:D
650es se rossz :) utazó neki is 120 szóval senkinek se kell várni hogy lassabb stb többit meg megoldottuk