Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ne fárassz már mostmár minket,mert unalmas h teszed itt a hülyét...1szerubb lenne leírnád h ki v röhögnénk rajta egyet és le lehetne zárni a témát mert elég fárasztó olvasni ezeket a baromságokat
amugy nekem is kene a cbr be ilyen sport pro telo. jobban menne tole? vagy hogy van ez?
tuning tuningolja a motorjat :) nem hiaba, en emberem :)
na emberek most cserélem ki a hátsó telót az RSbe. remélem gond nélkül jó lesz bele a sport proé
mondom csak akartam csinálni a feszülcséget na
baszkódni akartam de látom olyan a humorérzéketek mint egy 6métermély emésztőgödörnek...
magad alatt vágod a fát?! :)
az RS szebb és ennyi :)
Küldtem egy e-mailt!
az öreg G.XXXet kihagytad... most lehet, hogy sír
hát ne is mert most csak én vagyok az ügyeletes szerencsédre de ha jönnek a nagykutyák ( Tyt, Atta, FuckyRs Mb80) akkor bajba leszel bocsánat ha valakit kihagytam
jolvan csak akartam kicsit csinálni a feszülcséget
ilyett itt nemmondanék
őőőő na takarodj innen te te makra igen te ne nézzél látom ám
előbb inkább megvárom a reagációt aztán szólok
Hát az majd kiderül, hogy mit reagálnak rá....
nagyon megköveznétek, ha egy rs forumba aztmondanám, hogy a mito szebb ? ? ?
gyári tompítóval is nyugodtan mehetsz.nemsok külömbség lesz.Sajna nem volt nálam motor,csak egy csö alapján csináltam,szóval nem tudtam az idomhoz alakítani.
De passzol rá jah, bár az ekeidomot lehet olvasztani fogja:D
Még nem mentem vele. Tegnap lakkoztam, még csinálom hozzá a tompítót, de holnap lehet kipróbálom gyári véggel.
jó lett a cső?
nagyon vicces vagy ma:)
nem, fékezésnél elment az eleje moci balra én jobbra csúsztunk... nemjött semmi...
Az komoly motor, nemkell bele 5.1-es hangrendszer, mint a te eres125 zenedobozodba
tuning nem hittem volna!
Nagyot buktál vele am?
5.1et bele
felforrt a dot4 es fékolaj