Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jobb oldalával buktam szal lejött egy kis festék a seggéről meg 3cm2 matrica lejött az oldaláról
:S más meglett csináltatva ,azóta fémfékcsöve van...
Aha irtó csúnya
köszi , bár az idomok elég csúnyák...:S neemtudom mit kéne vele csinálni:S
Jah am !Jöv héten már kiküldik a jogsimat remélem jó idő is lesz,nameg ott lesz a sámson találkozó is márciusba.....Szval ja mehetünk majd:D:D
azthiszem...:Dlegjobb majd ha jóidő lessz mehetnénk egy karikát
Gyulai híd alatt :D:D
a-a tuning nem ír így:D
:)))
Na idefigyelj! Feladom. Tuning vagyok, és amiért szopattak ezért mocskolódok, hogy törlesszek a sok sérelem miatt. Most jobb? Jöttök megverni?
udde művészi de komolyan! ! !
helló szia
egerbe lazulni:D csak lesz még jobb idő is faszom bár mais meg tegnapis esett az eső, namajd péntek amikor no suli :D
ja igen, hallottam h csombek után én vagyok most épp az ügyeletes kiskörte gyanusított...
rendkívül izgi
Háát szerintem egyik se vagy, mert ekkora unintelligens embert mint te még pályán se engednének menni, ahova nem sok ész kell. De szeretném tudni, hátha a végén nem szánalommal nézek rád, hanem inkább felnézek rád. De ugylátom a titokzatos Zorró nem akar kibújni
hát ezek között van tudod kiskörte meg nyatala:)
hello néztem az adatlapodat az rs és az evo is a tied durva mindkettő
üdv
Nemtud valaki valahonan 2003 as rs re fejidomot?
Sziasztok!

Gyári új rotax 122 es henger eladó! Ára. 49990.-ft, Akár dugattúval is, 58900.-ft ért.
Érd:06-20-545-3546
bakonymotor@gmail.com
mi?mikor?hol?:D
muszáj ezt a kbaszott táblát mindig bevágni ide?:DDD
sakkozdki melyik aztán mehet:D
azért remélem ennyi baszakodás után végre eljuttok egyszer a verekedésig :) Hívjatok meg!
HOgymondod buzikám? Nemszeretnéd te azt tudni ;) peace
jösz gurulni a héten daniékkal?