Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bencce tucc itt vmi jó motorozós helyet a környéken?? mert én sehol nem találok egy normális utat erre. max törökbálint fele de ott meg nagy a forgalom, nameg az erzsébet híd Budai hídfőjének a lehajtója
mikor jön az SV joe?
jó.. aztán felfele kell menni dobogókő felé... és ott egy kanyarban nem is tom jobbra menni és nem fel dobogóköre és akkor mész haza... legalábbis mi igy mentünk. szép hely nagyon... csak a szerpentin szar 1-2 helyen, de lehet előre látni...
esztergom felé ott milyen az út?mert mi a várba mentünk fel oszt vissza
nem is kell ott száguldozni.. nagyon könnyen megvan ott a baj...
mi is arra szoktunk menni Zsedővel mondjuk nem a ti tempótokba főleg én nem
hát nem tom merre megyünk:) szentendrén szoktunk pilisszentlászló felé menni talán? de a szerpentin végén kilyukadunk ott ahol balra van esztergom és jobbra visegrádra lehet felmenni a várba... aztán esztergom felé, és megint szerpentin... hát nem tom mit bír ott az autó, de én most nem nagyon merek arra száguldozni, 2X milimétereken múlt h a szembejövő elcsapott, na meg a bukta:)
nem tom tudom egy gixer jobb lenne, meg minden, de tetszik nekem ez a 2üteme móka pályán... a szopás az igaz mondjuk, meg lehet olcsóbb lenne a gixer, mégha többe is kerül de aztán fogyasztásilag meg alkatrészben visszahozza az árát... de ez még a jövő zenéje..
látom joe, már 1-2 fiatal rákattant a hugodra:) jobb ha figyeled az MSN-jét
Tényleg bencce, merre szoktatok menni? Merre vannak jó minőségű utak?
videot rax föl az új kipuff rendszerről?
VVVVVVVVVVVvvvvvvvvvvvvvvvvvvvváááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!

Megint mivolt itt ésd én meg sehol.....
Nembaj viszont kapott a Maris uj Janó-kipuffrendszert

Bence ne haragudj már meg azért amit mondok de miapélónak akarsz 250-s rs-t??? Ugyanugy akarsz cumizni mint a mostanival??? Még úgynézki nem utáltad meg a 2t-t. Én speciel 250RS-t CSAK pályázni vennék mert utcán használni kicsit drága mulatság. Most gondolj bele kifogsz egy szart megkell generálozni... 2 dugó 2 hajtókar De te tudod én nekem nem kéáne semmi pénzért..
Inkább vegyél egy Gixxert hidd el ha tudod egy kicsit kontrolálni a jobb csuklód akkor nem lesz gond. Sőt teszel rá túradobozt az majd odaragaszt az úthoz!!!

Ja ha mentek Pilisbe akkor szolj mindenképen összefuthatnánk kíváncsi vagyok a búrátokra
Merre szoktatok felmenni a pilisbe??? Vörösvár- Szántó fele??? Mert akkor jövök én is szigorúan autóval Megnézem mit bír a Maris az RS-ek ellen
Tyt már mondta hogy kuplunggal is elég trükkös dolog...
gázhoz még kéne egy ménes aztán már szedné is
pff, még szép, hogy kuplungal, ezen vitatkozni..
amikor megy a pályán a 2006 rs hát az elég gyenge
na szóval itt a link, nem tudom mi volt a baja
rs 125
már propuls belinkelte de azért én mégegyszer beteszem, sztetek gázrántásra vagy kluplungal veszi fel, mert mr yamahával vitatkoztunk,(sztem kluplungal) tyt nem tudod véletlenül nem próbáltad még ,ja és remélem nme szeditek le a fejemrs 125"06 kerék11.gif" align=absmiddle>, és várom a válaszokat
www.youtube.com/watch?v=aknSV0... ez egy "06-os 125-ös videó(pályán)
ha megcsináltam mehetünk
mennék csak van most vmi nyavalyája a gípnek, nem is merem húzni vmi zörög hátul, valszeg a lánc pedig nem laza sztem
nem
de jönnél nem? meg pilisbe szerpentinezni...
én 58as végállomása fele, nem tiétek véletlen egy zöld VW Vito mert majdnem belerongyoltam aznap egybe, nem is birtam megállni
hát aznap ért véget a bejáratás úgyh fordultam kb 10et ott a 7esen mert jó az új aszfalt de amúgy pályázni sose pályáztam
jaja, az uj lakóparkok felett... miért te merre?
ja tééélleg mostmár vágom, csak nemláttam a képeid azért nem esett le itt lax vhol a környéken? mert eddig még nem láttalak erre?