Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jól van akkor... már az elején utánad akartam eredni csak akkor gurultam ki és hideg volt a motor és nem húztam neki na zsír... nem szoktál szerpentinezni meg pályázgatni? mert akkor legközelebb szólunk. ott lakhtasz tőlünk 5 percre kb...
deee lehet, te voltal
Nem veled futottam multkor össze a 70es úton???? megálltunk egy pirosnál!
én láttam 1x, szakszerűen rá volt gyógyítva vhogy a vázra és ocsmány volt
bukógombát valaki látott már rs-en?
Csombek kéne beszélnünk e tegnapi ügy érdekében... asszem érdekel a dolog
nem tudnátok megadni a linket ahol az új rs 125-össel mentek pályán?? előre is kösz
oké
yah én is találtam kösz.. de nem veszek... azért mert karcos lett felesleges venni...
JAMAL neked meg találtam spojlert az rs-re : www.motorize.de/index.php/cPat...
Ezt figyeljétek aprlia és mito alkatrészek: www.motorize.de/index.php/cPat...
békeee
Tuki majd oda figyelek már rá és orvoslom a hibáimat.
Béke.
Love and peace
jól van én sem szóltam akkor semmit és ezzel el is lehet ezt felejteni pacsi
Jó, igazad van. Elnézésedet kérem, hogy megbántottam a lelked. Bár ha te tudod a motorodról, hogy szuper, és imádod, akkor az pont elég, velem úgyse fogod megszerettetni. Persze ez nem az RS hibája, mert elvileg az a legjobb 125-ös kétütemű. Nekem a kétüteműek nem jönnek be, általában, tehát ez nem a motorod ellen szólt konkrétan. De akkor bocsesz. Igazából egyikünk sem ismeri a másik motorját, és ha jól sejtem nem is akarjuk megismerni. Ez nem is gond, de a "fűnyíró" egy láthatólag tök szubjektív véleménynyilvánítás (még ha nem is korrekt ) és benne van hogy nem igaz, viszont a 6-8 másodperces gyorsulás (mert ezt te hoztad fel rögtön utána) konkrét dolog, és egyáltalán nem igaz. Te sem ismered az én gépemet, de te konkrét hamis dolgot állítottál róla. Az a 6-8 másodperc még alattam is, aki nem egy Rossi megvan 4.5 körül, akár elhiszitek, akár nem. Ténykérdés.
A többi óvodásnak meg üzenem, hogy az, hogy az ember normális hangnemben beszél nem a félelem jele. Ahogy ti beszéltek (akinek inge...) az viszont nevetséges.
vannak újabbak is. a rs 250 pista közuti változatból a 2003ast lehet kapni még.
használtat... ujonnan 2 milla igazából majd egy 600as gixert szeretnék, csak előtte végigjárom a létrát, mert tudom h semmi eszem és jobb ezen megtapasztalni a bukásokat, meg megtanulni h ne szálljon el az agyam, mint ah már 1er megtörtént, és csak a jószerencse segített h én megúsztam. szeretném a mostanit is kimotorozni, ami még messze van. ráadásul annyit költöttem rá ebben a szezonban (kb 200-t) és most még sezon végén jön rá 80-100, hogy nem lenne semmi értelme eladni... amit rávettem azt még lehasználom, alapvető dolgokat azért eladás előtt kicserélek rajta, és jöhet a nagytestvére....
Ohh kösz! Ezt nem tudtam!
új nincs 2003as a legfiatalabb
bencce! új 250est veszel vagy használtat?
egyszerű...
nem egszerű utcai gyorsulástól indult a dolog, hanem onnan, hogy az RS egy fűnyíró.