Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

megnézném, h engem h nyomnál le, mert én sem voltam soxor pályán, de még igy is többször mint te. jövőre ha meglesz a 250es rs nyár körül megnézzük mit alakítasz oké? 250ccm és annyi lóerő mint a tied az is fűnyíró, nem kell majd tőle félned, csak keresztbe 2X nyeli le a cbfet... egyébként mindig iyen beképzelt voltál, vagy csak a kiemelkedő 1:36 teszi ezt veled vagy a két "gyík" akit letoltál...?
hát mekkora májer vagy h letolsz egy 125ös motort nem vagy te kicsit beképzelt? dadis egy mitóval elhiszed h bealázna?
ne gyere itt anyagi lehetőségekkel..... most akkor köridőt nézünk vagy az anyagi és pályán töltött időnek valamint a köridőnek valami hányadosát, vagy mi? összevissza beszélsz itt....
Nah reggelt.
Aki nem tud olvasni: amikor visszavettem a gázt a CBR ellen, akkor kibaszottul otthagyott, természetesen. Egyébként is ojbban gyorsul már 60-70 km/h körül, így meg főleg, hogy elbénáztam. De ezt is írtam, csak van aki nem tud olvasni, sorry. Az SV-t nyomtuk le két személlyel, a 600-as Gixxert egyedül. Mindkettőnél a motoros volt a gyík. Csak megint nem tudtok olvasni, de nem probléma. (Ugyebár írtam, hogy "ha elég béna motorossal akad össze az ember, mint én is..." )
Bencce: én 1:35 körüli időket mentem legutóbb. Karmiról annyit, hogy a műmájeres csapat, akik megtehetik anyagilag, kéthetente mennek le a pályára, én 3-szor (tehát háromszor) voltam lent, és mindig javult az időm. Téged tuti lenyomnálak, akár Gixxerrel mész, akár rakétával .
És így van, a gépem a szupersport királya .
felejtsétek már el ezeket a qrva autókat
hát sajnos Subaruhoz eddig nem volt szerencsém de annak a hangjára én is el tudnék menni
jól gyorsul?!?!hát igen mondhajtuk ugy is 0-100 3.7 400 Le amibe én ültem... ismerösé
és nem értem miért mondod h mindenkit otthagysz, amikor pl karminak is jobb a körideje mint neked.... ha jól tudom együtt pályáztok.
utassal dobozzal gixert... na jó hallod itt van az h már tényleg a nevetségesség tárgyává válsz... nem gondolod h a gsx-r vezetőjével volt a gond... vagy tényleg plussz erőt adnak a matricák a motornak? cbf lesz a supersport kategória királya lassan, jövőre téged ünneplünk az alpok adrián. az egy túramotor, el kéne fogadni. semmi több. utassal itt sztem aki már 1er volt pályán mindenki lemotorozna. az pedig h mindenkit otthagytál a mociddal azzal csak a többi motorost minősíted, nem a gépedet...
Jah azért ne jön be neki mert nem tudja használni a 2T-t
Volt már szerencsém EVO-hoz nekem is.De nem tud lekötni mert jó kurva jól gyorsul meg megy mint az állat de mégse ugyanaz mint motoron.Motochris gratulálok a mindenkit legyorsuló 600-as CBF-edhez,de azért az egy kicsit erős hogy kétszeméllyel gixert gyorsultál le.Milyen gixert 400-ast vagy 250-est???
rx-emmel ment már,de hát az jobban gyorul mint rs.....rotax 123,detto az a blokk és csak 130at megy,az áttétel miatt..... nem bejövős neki
Mindenkit lenyomtál?
És mi volt akkor mikor visszaengedted a gázt a cbr ellen? Még visszaengedett gázzal is lenyomtad?
Télleg isteni géped van ám hallod...
tuning, te olyan vagy mint egy ovodás kiskölyök, komolyan...
Leírod 5x h ne szúrjatok már le lécci... Mindenkinek így nyalizol?
Figyelj oda az előzményekre és nem fog senki leszúrni...
hé nagyarcok ne írjatok má sokat, elmék 4 napra gólyatáborolni, nem akarok utána rohadtsokat visszaolvasni!!
motochris, nem nagyon láttam h válaszoltál (vagy vak vok?) ,de vezettél már 2t sportmocit? 125cct?
Vágod ezt tesó
Sőt! Ha elég béna emberrel akadsz össze (mint én eddig sokszor), akkor dobozzal és UTASSAL együtt állva hagysz egy SV 650-et is, vagy egy Gixxert
Doboz RULZ. Akinek nincs, az gáz

A doboztól nagyobb a leszorítóerő 200 nál ugy fekszik mintha sínen húznák
Mostantól be kell vezetni a nagy Speedekre is
Subaru Impreza WRX STI már volt hozzá szerencsém vittek egy karistot volt benne egy kis tuning kb 340LE..... Nem kaptam levegőt 3-as végéig olyat gyorsult
Disznó a hanngja!!!!
Hosszú.

Lényeg hogy isten gépem van, amivel eddig mindenkit lenyomtam DOBOZZAL!
doboz temat en sem ertem....valahogy ugyh az RS hasonlitottak ossze a CBF-fel.... :) de mind1 nem izgat nincs jelentosege szamomra csak jot kuncogok magamba :)
Haho emberek... Látom megint volt élet.... De egy-két dolgot azért nem értek!!! Hogy kerül ide a CBF-es gyerek egyáltalán hogyan alakult ki a vita??? Meg ez a doboz téma??? MIVAN????????????
NA jó éjszakát minden fórumozonak. És széles utat jah és balesetet mentes kölekedést.
Sziasztok!!!
hát nekem is nagyon teccet az evo igaz én csak a budapesti autókiállításon ültem benne. De nagyon teccik meg még a subaru impreza is. De ez csak álom marad még ......(de szép álom)
Zsóóóti tol kerdeztem h ült e mar evo-ba ....mert en ultem...ugy kellett kioperalni az ulesbol.... :)
ok most igazatok van
de lécci máskor ne szúrjatok már le