Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

amúgy még van pár dolog amivel melléfogtál, de egyébként jót mosolyogtam rajta :)
a hangszeres résszel sikerült melléfognod, nem játszom hangszeren. Régen gitároztam, de annak már jópár éve.
..... míg kiskörte továbbra és a névtelenség és arctalanság sötét fátylába burkolózva terjeszti a szent igéket...
... rá mertem volna tenni a fél kezem hogy én leszek a hét loosere, várható volt, tudtam hogy nem fogod annyiban hagyni h. beszóltam :) Ilyen egyszerűen kiismerhető vagy.
Csombeknak gratulálok a címhez!
Ittvan a Csombek Zxr,csak akkor még itt volt nálam
én azt hittem h az volt anno,és most van a 636...kiv vagyok en a 400ra is csak mutasd meg:D
az mar nem az enyem sajnos.
kicsit sert h a zxr 400-am nem is erdekel pedig az is 4es csak 94es
ááá nem hiszem el 04es 636?mekkora álom:(grat hozzá...majd tavasszal megmutathatnád ha motorozol Egerbe,tavaly óta ugyis ott toltom a fél életem...áá hihetetlen szép
szalljatok le kiskorterol! o az uj legjobb baratom!
bence te meg ne probald lehuzni az erdemeimet! en se mondom h pihengetni jarsz a konditerembe
hmm...ritka 1 köcsög v te szó se róla
http://www.karasna.honda.hu/ac... nekem ilyen van, kurva jó persze nem ennyiért vettem, itt elég horror ára van.
zavard el gyorsan...
Ufo van nálam
Tud valaki ajánlani jó gerincvédőt? Vagy épp az ellenkezőjét hogy xy kerülendő mert... thx
csombek meg se szólalt
Hát ez nagyon nagy
Te milenne ha továbbá a sóder klubban is kamatoztatnád a tudásod?
boccs a helyesírási meg elgépelési hibákért, új a billenytyűzetem!
maradtam kiváló tisztelettel.
Sziasztok!
Elérkezett az idő, hogy kiderüljön, ki volt múlt héten a hét embere és loosere. Mint mondtam nagyon szoros volt a mezőny, de sikerült kiválasztani az arra érdemeseket. Hát lássuk akkor:
A hét loosere nem más mint (DOBPERGÉS!) : Tyt! (CINTÁNYÉR!)
Tyt azért lett a hét loosere mert egyre lassan már minden hangszeren játszik, motorozik, tőzsdézik, gyúr, bnőzik, néha tép, illetve a motorja is több hangszeren játszik, parkolók huligánjaként ismerik őket, esténként az arrow csővel vásárhelyet Magyarország brooklynjává változtatja az aprilia, és lovas, de megfordultak már oyan jó minőségű saras helyeken is, ahova EU szabvány szerint még a sertéseket sem engednék be, nemhogy egy motort. Sajnálom, hogy így alakult, jövő héten javíthatsz!
A hét embere nem más lett mint (peckes trombita szó) : Csombek (peckes trombitaszó ismét)
Csombek úgy érezheti magát itt a fórumban mint egy zsirág az déli sarkon fókák között, nem nagyon találja a helyét a sok szerencsétlen között. Mindig őszinte nyítsággal tálalja érzelmeit a fórum lakóinak, ami mindenképpen értékelendő! Gratulálok!
Ne felejtsétek, ezen a héten is fogom pontozni a teljesítményt, bárki lehet hét embere illetve loosere! Legyetek résen!
Sziasztok!
Sziasztok! Valakinek nincs eladó Km/h spirál forgó agyal? Az adatlapomon lévő Tipusu AF1-es hez kellene! igaz ez nem rs 125 de a köbcenti meg a kategória egyezések véget kérdezném mert gondolom egy ugyan azon alapon működik! Előre is köszi! a választ!
Ott kell beledugni a lábad
köszi, de szinte gondoltam h teljesen szar mint minden shox ruha.
am ez néztem most 36-ért
Askew Racing X9
Hát ezt én is csak alátámasztani tudom!
amúgymeg szerintem a shox jobban járna ha kapnék egy új faszányos csimmát, mert így sokmindenkit el fogok tántorítani a tracetől :D
Ilyet ne vegyél, mert fos. Fogni fogja a lábam, de műbőr szar, mind2 csizma felsőrészen akkora lyuk van mint állat.
nebasssz .
holnap rohanok megvenni .
és mit keres benne ?