Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gozsi ez volt aztán a jó olajcsere
ha kell hivj fel 70/389-6486
Cső egy 10es+posta bolti ára 24ft
tiéd a hét fasszopója díj gratulálok.....
Cső! Mennyiért adnád a plexit?
ezüstbe szebb
Na mi lesz itt mire hazaérek suliból XD
téligumija van valakinek?
anyukád odaengedett a nethez v mi jön rád ilyenkor?
hát köszönjük szépen az e heti írásod kiskörte, nem bírtam volna aludni ha nem olvasom el.
Azért a Joe-Z-s résszel kissé melléfogtál, nade sebaj, jövőhét ilyenkor már okosabbat szólhatsz hozzá!
Üdv a TV maci
Én meg ajánlom h menj vissza anyádba kis faszopó
Ha tudnád nem saját hibámból törtem össze de mindegy.
Összetört, leszarom tavasszal lesz másik, beveheted
zsíííír már kezdődik az osztás
Sziosztok! Megszülett a döntés h ki a hét loosere és a hét hőse az RS 125 topicban....
A hét loosere egyértelműen visszamenőlegesen Joe-Z aki szarrá törte a motorját. Hál' Istennek neki semmi baja, de a hét loosere cím abszolut neki jár. Legközelebb ha ekkora motort veszel, akkor csak maximum utánfutón huzogasd magad után a közuton, úgy talán nem töröd össze. Sajnálom, hogy GSX-R-nek, (a négy betű, a vérvonal) úgy lett vége, hogy pályát sem látott. Ajánlom a Gilera visszavásárlását!
A hét hőse címet 2 embernek osztom ki. Az első mario (visszamenőlegesen), aki 13 éves lányokat gyömöszöli 15 évesen, abszolut díjazanadó. A másik hét hőse címet pedig tuning kapja, aki geci fontos információkkal látott el minket téli motortárolás ügyben! Végre egyszer amikor nem kérdez, hanem inkább felvilágosító jelleggel aktuális adatok közöl velünk, ezt díjazom!
Jövő héten újra jelentekezem, addig is sziasztok!
1kis érdekesség...
Most találtam a Virtual Tuningtopic-ba.
Helló RS Petya!
Nekem ismerős tud hozni a Németektől!
Ő Onnan hozza magának az Időmérős, meg a verseny gumákat!
Nekem ő ajánlotta, hogy ha kell akkor tud hozni!
De szerintem tavasszal bevállalok egy garnitúrát!
Majd jelentkezem, ha estleg fogok tudni normális áron!
Üdv. Mindenkinek !
Pirelli Dragon Supercorsa
Pirelli Diablo Supercorsa
Dunlop alpha 10es
Dunlop D209Gp gumi eladó!
110 ill 150es méret
érdeklődni
06205140810 vagy MSN
Valakinek 99-05re való MRA duplabubis sötétített versenyplexi kell?Enyémre nem jo esetleg ha valakinek van 96osra való akkor cserélhetünk is...
az volt nekem gyárilag az rs-en.
akarok venni én is olyan gumit, vagy elcserélni 0km-es d207-re, mert nekem agyon bevált...
te hol találtál olyat?
mellesleg itt az utak 50%a olyan, hogy 70fölé úgysem mész.
ha 5litert akarsz az RS-el, 90-100al kell menni végig. Annyira nem csigatempó az (annyira)
Gyáru, új, ROTAX 122 es henger eladó! Ára:49990ft, akár postán , akár dugattyúval is
érd:06-20-545-3546
bakonymotor@gmail.com
Azért nincs dupla literteljesítmény
Ja a nagymoci (mondjuk 600-s) ugyanennyit eszik de a menetteljesítmény nem a duplája
Nekem a fogy rekordom a Gixxerrel Szlovákiában egy 600km túrán volt végig 150-160, falukban 60-al és 5 literre jött ki az átlag... Az RS az 5 litert 80km/h-nál tudja amikoris letol a volánbusz az útról
A karbi jobb mint a befecskendező rendszer az utóbbit is a karbiról másolták illetve folyamatosan annak tökéletességére törekszenek. Az tény h a mai modern gépeken már nincs rángatás de 5-10 éve még volt rendesen....
Szevasztok srácok!
Mit gondoltok, hogy a Dunlop sportmax GPR alpha-10 gumi milyen választás lenne főként utcai motorozásra?
Néha használnám pályán is de pályán még nem jártam!Térdkoptatóm még nem tudom használni, de meg szeretném tanulni!
Véleményetek?
Mien választás lenne?
Vagy mien gummát javasoltok?
A válaszokat előre is köszi!
Csá srácok.. kéne nekem az váltóolajbetöltő nyílásnak az a műanyag "csavarja" amit 10 Ft-ossal faszán kilehet nyitni.. sajnos megadta magát ééés.. belehalt szóval ha vkinek van egy felesleges akkor megköszönném