Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

4papírért tudok neked szerezni bármennyit...
Andersen!
Íííí sorry hogy nem írtam... Mindenesetre érdekes volt mikor bementem az üzletbe. Kérdem Agip Racing 2T van-e? Mondja az most nincs, erre végigsorol egy rakás Agip olajat ami van neki. Speed 2T-nél megáll hogy ez nagy fordulatszámmú motorokba való, mint a Racing. Aztán azt hittem behalok: Agip City Hi-Tec ő ezt ajánlja, mert ez olcsóbb 500-al meg Talma is ezt használja a motorjába. Szóval érdekes egy üzlet az eladóval együtt... Speed 2T 2950 bár ez gondolom ne újdonság, de hogy nyár elején 2800-ért láttam Racing-et arra meg mernék esküdni...!
Én igen
Csá!

Egy hete ott voltál nyiregyházán a teremcrosson?
hallod titokba azt terveztük h elmegyünk
ne keltsd itt a feszültséget ...gyerekek nyír1házi fosulis golyabalra innen nem jon vki?mer megvagyok hívva:D
sztem csak kamu volt.
szeva,
múltkor is rád írtam ,hogy mi van az olajjal?
ha valami választ kapnék annak már örülnék végre
Vááááááá annyira imádok snowboardozni csak itt nincs rá lehetőség. Nem baj, pótolom ezt majd ha lesz hó, a város széli töltésoldallal.
cső! én nagyon filózok rajta.
az a baj h csak a felső pálya lesz nyitva és 4000ft, utazással már 7 majdnem donovaly ár.
ugyh lehet várok kicsit jövő hétvége ugyis daki meg minden hétvégére már befizettem egy csuszást
lesz nálad lapát, építesz ugratót?:D
nekem durván 1 hónap legalább össze jön egy kis zsé karácsonyból meg a szülinapból
szerdán pedig kresz vizsga meg egyéb szarságok : /
nekem meg majdnem 2 hónap
nem olyan varázslatos az
Nekem 2 nap és itt a varázslatos 18
jaja isten éltessen,éljenek a novemberiek:D
köszike
ennyi
cső, csá, csé

Holnap nem jön valaki Mátraszentistvánra síelni vagy snowboardozni? Zöld burton snowboardom lesz, ha jönne valaki
Boldog Szülinapot sunyi
ez gecinagy mint egy film között egy reklám beszámoló és folytatjuk adásunkat kiezacsávó?
lehet nincs is motorja , aztán irigységből hurrogja le a motorosokat
köszönöm. de ki ez a kiskörte? nagyon osztja az észt...
boldog születésnapot akkor
te ki vagy itt kiskörte? ... am 18 lettem tegnap,de nembaj neked 15...