Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az első lámpa meg az első idom aktuális még?
Csá! Tefigyi vegyél fel msn re adatlapon otvan azt megdumáljuk nem tudom igazábol van 1 valag cucc rshez kb 3 blokot öszerakhatnék és kondkrétan 1esével nem jártam utána meik menyit ér azt tudom hogy 132 ezer ft a bolti újj ára meg eleve 2 van. Szoval ink msnen dumáljuk meg aztán ugy egyszerübb lenne,ha megfelel?
Ne erőltesd mert meg fog akadni vagy rakd el télire vagy tegyél bele kb 0,1 nagyobb főfúvókát és a levegöcsavaron ha eddíg jól volt beállítva kb 1,5 fordulatra volt tekerj be 1/2 vagy 3/4 fordulatot ezek csak irányelvek lényeg hogy dúsits mert ilyenkor könnyen megakadhat
ez aztan tanulsagos volt.
Őő igen, csak hogy tudd, hidegben, a kenőolaj kenési képessége is a normális töredéke.
Estét!

Pár hasznos téli tipp
50 fokos vízzel ilyen hidegben még akár mit is csinlhat helyes beállítás esetén is, mivel a levegő amit beszív, az hideg, és jelentősen romlik emiatt a karburálás hatásfoka.
Meg iylen rs féle sportmocikat szerintem nem kellene erőltetni minuszokban, átállítás nélkül meg pláne.
haggyad má ezt a sok hülyeséget, ki mondta neked ezt a hülyeséget hogy pézt lehet keresni neten?
dejó neked zolika
Nem akartok pénzt keresni neten?
(semmit se kell csinálni csak kattingatni és elég jól fizet)
itt süt a nap
felétek is szakad a hó? itt most kezdett esni 20 perce de kanyarba má keresztbe nyomtam
tyt ilyen időbe is vereted neki?
tegyél be a hütő elé egy kartonpapirt és akkor nemfog annyira hülni...
kinézek az ablakon és a hóláncot is felpattinthatod
inkább tedd el a motort télre
Jah értem!
Szóval akkor a fúvókáknak nincs hozzá köze?
Akkor fasza!
Akkor majd tovább melegítem
De nekem nem szokott 75 fok fölé menni a vizem!
Köszi a választ
ilyen hidegben az 50 fokos motor még kevesel, ha melegben lett beállítva.
Srácok, miért van az, hogy ha bemelígettetem a mocit 50˙C-ra, és menet közben gyorsítani szeretnék, és meg akar fulladni a motor!
Nekem nem rég ( kb 4000km-e ) még bejáratós volt a motorom, és fúvókát is cserélt a szerelőm!
Az lehet a baja, hogy túl sok benzint kap és azért fullad meg?
TE mennyire gondoltál? Elvégre nem én akarom eladni! Még is valami irányárat mondjál már rá.
Csáó lámpám és első idomom van,Ha érdekel írj vay itt vagy dsr02@freemail.hu
Iletve van még 1 polinim de abba sztem dugo kell mert az ujat eladtam vagy elhasználtam nem tudommár de az nincs reszelve.
csá 125 ös polini nincs! Nemtudom menyire gondoltál? De szolok hogy nem gyári fokolása van 13500 körül ig forog ill tömitésel lehet kicsit jáccani rajta mire kell mega dugó is könyitett de a tartoság miatt ésszerüen ez volt a tartalék hengerem ha a 125 széthullik versenyen meg utcára.