Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Italycorse, ez a alegszebb RS,a mit láttam!
graat! kurvajó!:$
hát képzeld el
nem rossz
bár nem igazán vágom h nézne ki ezen a fajta RS-en
esetleg vki vmien bikepicses vagy hasonló képet nem tudna berakni hogy hogy is néz ki a motoron ez a tapusú plexi ?
Sziasztok van valakinek Rs 125 alkatrészei? nekem speckó egy km psirál kellene a meghajtással ami a kerék agyon van! köszi!
jaja azok mindent megoldanak amugy nem lehetetlen felrakni csak kurva igénytelenül nézne ki össze vissza kéne furkálni
kösz
Faszán néz ki az rs-ed Italycorse
Vegyetek urak bőrruhát!
Összesen egy szezont használt, most volt kívül belűl tisztítva.
Mindössze azért eladó mert egyrészest szeretnék venni.
Újszerű állapotban van.
Az árat megbeszéljük, ha érdekel a ruha. SŰRGŐS.

185-190cm 85-95kg körülbelül ekkora emberkére tökéletes.

http://www.kepesmotor.hu/motor...
akkor a románok megoldották, azoknak semmi sem lehetetlen, annyira kreatívak tudom hogy van a mi fajtánkra is, nagyvas.hu-n árulnak minden fajta mra-t rshez.
Egyáltalán még csak nem is hasonlit ra ez sokkal kekenyebb... De amugy lehet kapni a mi fajtánkba is ilyet! Ez csak ugy jött nekem...
egyántalán nem passzolt a tiedhez? Bikepicsen pedig láttam anno egy román 95-98 rsbe 99-05 fajta mra plexit.
sajna nincs csak ez az egy plekom van...
Kereklámpás mitoba való plexid nincs véletlen?
Na ilyen...
inkább mailbe, azt rögtön megszoktam nézni
holnap csinálok rola képet és beteszem ide
ha nagyon olcsó meg minden akkor képeket küldj már róla nekem: kistuning5@citromail.hu
aztán meglátjuk
Én nekem tetszik ez a faszság amit irt,akiről szól az meg ne vegye fel
MRA duplabubis füstszinü versenyplexi eladó! 99-es évjárattól 2005ösig! Nagyon olcsó! Most én állom a postát!
70-389-6486
koszi
Nice a Kawád papa
bocs h lehúztam az "érdemeidet"
eltudom képzelni ah ül a gép előtt leírja a sok marhaságát,és meg is tapsolja magát h ő milyen ügyes ...de ha már bevezette ezt a hét loosere dolgot,én nyugodt szívvel odaadnám neki az év seggfeje címet...szavazatokat le lehet adni:D