Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Trace RX-1 fogja a lábad valamennyire vagy ilyen gumicsizma feeling?
Szerintem néz bele az e havi superbike magazinba, találni fox egy ismerős motort,és ridret.
Hogy ne kelljen találgatni nagyon, a gép "nagyon egyben van"
Jaja, motorral csak kikanyarodtam balra el az autók mellett és el a Hódtóba. Amúgy annyira bírom, van hogy "U"nterspar felől mennek folyamatosan, addig meg akik a tecsó felől jönnek ott állnak a Lidl bejáratánál.
-_-' Borzalmas hogy mikre képesek az emberek vagyis éppen mikre nem... Elég ha levenné a lábát a gázról a másik már be is tudna menni a körforgalomba...
hát azt elhiszem, pedig van vagy 150m max az a táv. Körforgalom ide vagy oda, fos :)
Motorral szerencsére ott megy el az ember ahol akar :)
hát ja :)
A 2T ideje.
Nyári páradús esték 4 ewer ott de jó harapott a moci .
Amúgy tegnap abba a sorba o.társam autóval 23 percig vánszorgott.
Én mostanság néha bal kanyarba bal láb le (láblerakás nagyon ritkán), hátsó kerék blokkol, kanyar bevesz. :D De döntögetni jobb, csak a hátsó gumim full simára van kopva és ha már csereérett akkor gyilkoljam is le.
Áhh nemsemmi forgalom volt, de ma is.
Kurvajót mociztam ma ismét, 5fok van ideális motorozós idő ;) Nagyon megy a gép ebben a hidegben :) Sikerült is driftelnem vele egy hangyányit, ami nálam elég nagy szó :)
RS
akkr az enyémben hol van a gyújtáselektronika?
a 123as blokkos rseknek a hátuljába csak a power elektronika van.
Inkább a trafó az elektronika része. Amúgy a trafóból jön a vezeték aminek a végén a gyertyapipa van... ;)
hellosztok! lenne egy elég gyökér kérdésem de télleg nem vagyok tisztában a dolgokkal. Elmagyarázná vki hogy a gyujtotrafó az egyben az elektronikát is tartalmazza vagy külön van? én abban a tudatban éltem eddig hogy az a motor hátuljában van a trafó pedig az a kis kék szarság amiből kijön a gyertyához tartó gyújtókábel. vki irja már le hogy hogy is van ez pontosan
Délutáni óránknak ahogy vége volt, mentünk át a Penny parkolóba o.társakkal, mert ott álltunk meg és amikor mentünk át a kocsik közt az úton, ti pont előztétek a kocsisort a Kossuth előtt.
nem. Sjaak Lucassen.
hát én egy R1ből már bármit kinézek, lásd Sjaak Lucaseen (rem. jól írtam)
azért ilyet ne csinálj
esküszöm ha lesz egyszer busám, azzal is kinézek néhanapján a földútra, mer' hát alföldi paraszt vagyok

Én úgy vagyok vele hogy a motor arra van hogy használjam, ha sportmotor akkor is. Leszarom ha megázok vagy saras lesz, max lemosom. És ha erre visz az út, akkor ez van
ja amúgy láncot/csapágyat/stb nem ért a sár, azért bizonyos határokat betartok
"Civilbe nem ismerkedünk?"
ezt nem vágom mire mondod. Találkoztunk ma tudtomon kívül vagy mi a szösz? :D
Ha épp a garázsomnál dekkolok másodmagammal és arrajársz, nagyon szívesen dumálok veled, meg amúgyis
Sziasztok! Rotax blokkba való Vertex dugattyúszett (54.00) eladó! téves rendelés miatt áron alul.teljesen új!
ára12000ft!
érd:06-20-545-3546
bakonymotor@gma
il.com
fejlődsz!
Ezzel a tréfás montázzsal talán túl is lendülhetünk a közjátékon:)
"Mindenki töltögessen ásványi olajat a motorjába, akinek az a szent meggyőződése, hogy azt jól teszi, én ettől még remekül fogok aludni."


jó! akkor szép álmokat! álmodj a fütyidre meztelen lányokat!