Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kicsit sem eszem magam, csak nekem itt van a határ, eddig és nem tovább.
"Komolyra fordítva, ha az lenne amit mondasz, hogy én itten vergődők jobbra balra, és közben az rs topik műszaki félistenének képzelem magam, akkor nem lenne az, ami már nem egyszer előfordult, hogy felmerült kérdésre azt mondom: nemtudom, de minnyá megkérdezem."

ne edd magad!
he nem mondod amiket mondtál eszebe nem jutott volna, amiket mondtam..
Jó, ha szabad javasolnaom hanyagoljuk a témát, az olajozás minden motoros fórumon kisebb nagyobb hullámokat képes keltni, annyit nem ér az egész, hogy veszekedés legyen belőle.
Mindenki töltögessen ásványi olajat a motorjába, akinek az a szent meggyőződése, hogy azt jól teszi, én ettől még remekül fogok aludni.
Szóval részemről a téma off.
Csüggtem ajkán szótlanul, mint gyümölcs a fán"
:)
inkább meg se szólaltál volna....
én nagyonis kiváncsi vagyok rá.
nagyon jóltenéd ha inkáb beszólások helyet figyelnél.mert nem mond hülyeséget a sunesz!sőt még egy tapsot is megér a hozászólása
Teljesen egyetértünk ebben:
"nemleszek a te műszaki lealázód"


Komolyra fordítva, ha az lenne amit mondasz, hogy én itten vergődők jobbra balra, és közben az rs topik műszaki félistenének képzelem magam, akkor nem lenne az, ami már nem egyszer előfordult, hogy felmerült kérdésre azt mondom: nemtudom, de minnyá megkérdezem.

A gizda faszfejek nem így szoktak viselkedni.
mi van velem?:D
Nem ez most nem azért van mert a kettönk közti kapcsolatot akarom mégjobban rontani, csak én így látom, hogy mindenkit csak oltasz, ahelyett hogy valamit hozzáfűznél, mert nem lehet mindenki Szabó Bence....
Nemtudom...nekem tetszenek a hasonló eszmefuttatású műszaki viták. Legalább tanulok belőle...
Én is jelentkezem nálatok jövőhéten és feldugom a fejedet a seggedbe kisparaszt
megint kezded?-.-
Szerintem meg már veled is igy vannak Egy értelmeset nem tudsz hozzászolni semmihez,csak megakarod beoltani a népet.....
szerintem senki se kíváncsi rád.
hát wazz! nemvagy semmi! mi ez a duma, h?

"ezt írod:
" no, most, ha az én motorom nemlépi át az ásványi kritikus hőmérsékletét, amikor már nemképes olajfilm kialakulni akkor nincs semmi gáz!"

Ez újabb tévedés, mert bizony átlépi!
Mert ugyi a henger külső hőmérséklete, az valóban lehet alacsony, csak kenni ugye nem kívül kell a hengert, hanem belül:)"


mondtam én egy szóval is, h a henger külső hőmérséklete a mérvadó? és, h ottan kéne kenni?olyan dolgot próbálsz alám tolni, aminek e környékén sem jártam! feltételeztem, h mindenki, de legfőképpen te!, tudni fogod, h a kenési hely hőmérsékletéről beszélek, amikor azt mondtam, h ne lépje át a kritikus hőmérsékletet... ez lehet akár a dugattyú palástja, vagy a hajtókar csapágy stb.. de naggyon csodálkozom, h ezt így szájba kell rágni, ráadásul egy olyan embernek, mint te, akire páran felnéznek talán ezen a fórumon műszaki téren? vagy csak kínodban hoztál fel ennyire nevetséges és gyermeteg példát, mint a henger külső hőmérséklete? vagy riválisodnak érzel a témakörben? nem kell aggódnod, nem lököm le a fejedről a koronád! én csak jóindulattal próbáltam megvilágítani pár dolgot a témában 4t barátunknak és nemleszek a te műszaki lealázód...nincs több graft benned, h, ha már kötekszel, akkor olyanba köss bele, amivel lehet és érdemes vitatkozni is? tehát mindezek fényében! mégecce mondom, csak, h jól kilegyen vesézve! meg, h ne halj meg bután, ha ecce elér a vég! a kritikus hőmérsékleteket a kenési helyeken, kell és kötelező érteni! ezekután marhamód kíváncsian várom, h mi lesz még a kifogása az aprilia 125 topik műszaki zsenijének a mondanivalóimmal kapcsolatban? mert valahogy úgyérzem, h biztos lapul még ez-az a tarsolyban? de jelzem, h egyre fiatalabb korosztály szintjén kötözködsz velem és, most kb 5 éves kor körűl éreztem a kifogásod szintjét...
erre azert ne legyel buszke h sarat dagasztasz a sportmotoroddal...
en a pocsolyakat is probalom elkerulni nem meg a sarat..
Civilbe nem ismerkedünk? Amúgy haveromat (mondjuk saját felelőtlenségéből adódóan) majdnem kisimítottátok a Kossuth előtt.
pro vagy öcsém
Vadonat új gyujtás elektronikák(trafók) eladóak!
Amal Sem sweden elektronika utángyártott, de sokkal megbizhatóbb mint a gyári. Stabilabb szikra képződés,folytatlanok és tönkre vághatatlanok.
Felrakható mind a rotax 123-rotax127-hez is!
Garanciát vállalok rá 2 héten belül visszafizetem az árát bármi miatt is hozod vagy küldöd vissza(kivéve összetörés) illetve 6hónap cseregaranciát vállalok rá!
ára:15eft/db
Postai küldés nem gond!
1kép az eredeti trafó látható természetesen a szin ennél nem számit amit küldök az felrakható bármelyik szin helyére a 2.dik képen pedig az utángyártott látható)
érd:
email:patvaros87@gmail.com
msn:patva
ros87@freemail.hu
06303207630 délután 3 óra után elérhető vagyok
Üdv:Zoli
áhhh kurvajót mociztam :D
egy 100kmt belecsavartam ma a vasba, hát mit ne mondjak :))) Nagyon hiányzott már!
Visszafele szegedről a kis prüntyögőm 165el repített óra szerint, azt hittem felszáll :))
Azért volt érdekes dolog is, szegeden a rakparton kiló felett belerongyoltam a kanyarba, és a szél+a fos út megtette hatását: nagyot kellett fékeznem egy kisteher miatt, és járt a gép mindenfele, de talpon maradtam, bár érződik h nincs tapadás semmi.
Ja igen, túrás hajlamaim is előjöttek (lásd a képen), itt is előjön az RS híres mindentudása: akkora sárban mentem a bányatavakig, hogy egy két gyávább enduros is megijedt volna :)
csao
dobjatok már meg egykét címmel vagy iwiw névvel, ahol gumikat lehet venni, használt 80-90 %os is jo.
köszike
én nem ajánlom de a te dolgod.... én erre az évre befejeztem mert most. Csúnyábban hörög a tüdőm mint egy intenzív dohányosé mert vmien szövet lerakodott rá... aztán meglátjuk mi lesz ha nem köhögöm fel irány a kórház
Mekkora a gyári fuvókaméret a 34 es dellorto karbiba ?
jól teszed