Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem is igaz
Én akárhányszor benézek ide, vagy meglátom a neved a fórumon, mindig gumiégetős-rugatós kép van kirakva!
ezt még nem raktam be nyár végén rájöttem hogy vége a nyárnak... nem kell fikázni lehetett vna nagyobb füstje is de melegedett és inkább abbahagytam azóta újgumi lánc-lánckerékszett mert ezek már kopottak vtak meg szép 8as volt bennük...
biztos igazad van de kihagyom
70%os pálinkát máskor kaptam kis kanálba aztán szaladtam a csapra úgy mart ... szóval azóta semmi :D
ciginek meg még a füstjét se bírom nem hogy elszívni ez van :D
nemtom, nekem a telitankkal 177 kilós kawa előtt 84 kilós robogóm volt , de egyátalán nem zavar a városban a gép súlya, megszokás kérdése és ugynolyan könnyedé válik menni a nagyobbal is mint a kisebb motorral szerintem, bár ez szubjektív, egyéne válogatja, mert pl egy 45 kilós 160 centis csajnak akinek nem ér le rendesen a lába annak szenvedés a nagyobb motorral az állandó városi lábletétel, láttam ecer egy csajt zsír új citromsárga 600-as fz6-al rózsaszín top, hosszú haj...minden nagyon dögös, csini volt.....csak épp motorozni nem tudott a drága, mert olyan picike volt, hogy két lábujjhegyen pipiskedett a yamahájával a forgalomba jobbra ballra billegett vele szegény, egy hajszálon múlt minden méteren hogy meg ne boruljon , ezt látta a sok autós és pofátlanul bevágtak elé, még egy 1000-es suzuki swiftes is majdnem letolta az útrol amien szerncsétlenül indult ..... .
Én nem mondom hogy rontsd el magad, de azért bajod nem lesz tőle ha néha felöntesz a garatra (mértékkel) és elszívsz egy cigit. Azért gratula hozzá :)
Amúgymeg piából és dohányból is lehet minőségit venni, csak az élvezet kedvéért (nem a bebaszásra és a nikotinhiányra gondolok).
Egy sok éves whiskey örömteli lehet, nem beszélve egy jó kis házipálinka gyógyhatásairól (jó mindenre, gyomorra, megfázásra, stb)
há ja
sz*rd le ... van úgy h próbál az ember poénkodni vagy csak szar a napja vagy szimplán hülye a témához
Néha pedig olyanokat írsz, csak nézek...olyankor úgy vélem: "áá semmi, csak már megint sokat ivott a gyerek"
ezért jó nekem :) nuku alkohol, cigi
még soha az életbe nem ittam és így részeg se voltam
Nekem is dettó ezek a problémáim. Nem lehet vele nyomatékból motorozni, ha meg már menni akarok, azon veszem magam észre, hogy majdnem kínzom. Nem arra gondolok, hogy jobb egy csopper, és ezres fordulaton röfögök, hanem egy barátságos 4-5 amikor nem forog szét, de ha úgy van, bármikor megindul. Ez a nem mindegy.... az utasszállítás meg már nem élvezets. (utas élvezi, én nem)
ja nem feltétlen kell szintetikusat tolni ahhoz hogy jól érezd magad (sőőőőőőőőőőőőt!), de ha piával számolsz még többe jön ki!
És ez még egy szolíd este leírása. Voltunk a nyáron SZIN-en (morcheeba napján), ott Asszonypajtással 20 ruppó felett jöttünk ki egy estére, és még be sem voltunk rugva meg semmi :)))
De egy jobb bulival számolva: beugró min. 4-5e, eljutás a buli helyszínére min. 2-3e (kocsival), fakultatíve viszel magaddal szintetikus lelkipásztort vagy valami mást (nem magamból kiindulva, de azért egy komolyabb buliban 50% biztos visz magával valami okosságot) az min 2e (kólával számolva -10e :D ), pia - ásványíz az megint egy csomó lóvé...
ezres a belépő iszol vmi töményet egy kisérő sörrel meg bnőd iszik vmit és egy ilyen kör még1szer és ottvagy hogy 5rugó...nem a sarki füstösről beszélek hanem vmi olcsóbb kategóriás szórakozóhelyről...
Korrekt amit írsz, még a könnyebb kezelni dolog is igaz, bár én nem éreztem olyan kurvanagy különbséget a súlyban pl az RS és a 954RR között. Nekem majdnem olyan jól pakolhatónak tűnt, bár az egyértelmű hogy a kis RS125nél jobban kezelhető motor nem sok van. Gyerekjáték vele közlekedni, egy nagymocis haverom el is dobta majdnem a próbakörön, mert ugyanakkora erővel akart vele bekanyarodni mint a saját gixxerével.. :)))
igazad van teljessen...
csak másoknak még a 11000fordulat is kevés
Arról nemis beszélve hogy egy 600as motorral hogylehet sebességhatáron belül közlekedni...minimum a 70kmh, motofékből megállsz 50méter alatt
Városon belül 125 azért sztem jobb...nem akkora súly, könnyebb kezelni, ha sietsz akkor pörgeted ha nem akkor beköpedet a gyertyát azt annyi...Autópályán meg 110-120ra felteszed aztán haladsz...ha akarsz akkor 140-150 kisebb szakaszon...
4T-t is melegíteni kell ellentétben hogy sokan beindítják és látják már bazz 65-70fokos a víz akkor megnézem az ABC elött hogyszól a tiltás...ja csak az olaj kb 30fokos
Hát ja jó, akkor máshogy hívjuk... ennyi :D, nekem csakis a társaságtól függ... Pl most egy ezres volt a belépő oda ahol barátnőmék afterpartija volt, és olyat buliztunk...
Hát ez szerintem nem gáz, ha majdnem ugyanannyi fenntartani... Elég gazdaságosan közlekedek, közelítek a 18e kmhez, és gyári gumik vannak fenn (mondjuk a hátsó már fos), viszont a fékbetéteim is gyáriak, és ha így haladok, legalább 40e km-t el fognak menni! :))
Nem is a fenntartási költség a legnagyobb bajom a 2t-vel, hanem az olyan dolgok mint a:
- nem lehet vele lassan menni. (alacsony fordulaton). Nyomatékszegény, erőtlen, és kokszol mint az állat. Márpedig én nem szeretem állandóan 8ezer fölé pörgetni
- totál egyenetlen a teljesítményleadás.. Ez ha mókázol kurva jó buli, de engem már szétidegel a nyomatékhiány. Felül meg megy mint a meszes :)
- át kéne karburálni a mostanihoz hasonló 0 fok alá. Így félek menni is vele a hidegben mert mivan ha megragad... Aszira merném rábízni, de se lóvém se időm nincs elmenni minden szezon kezdetén Keszire
- úgy kell vele bánni mint a hímes tojással. Vagy legalábbis én nem tehetem meg azt mint a 4ts haverok, hogy ütik vágják, padló, tiltás, stb. Azok gond nélkül meg se érzik, az RS (mivel nem erre lett kitalálva) elég gyorsan széthullana (ami teljesen normális.) Félreértés ne essék nem gyilkolni akarom, de túlságosan féltős lett nekem ez a motor az incidensek után :D
De hogy konkretizáljuk a dolgot egy R6 meg egy RS fenntartása majdnem ugyanottvan...
pár pl fékbetét gyári R6 ba 2pár 40pénz! lánc lánckerekek 40körül...fogyazstás marhára nem 5-6 liter
gumit is jobban eszi, olajcserék, (teljesítményadó) magasabb biztosítás, hát ienek...
Rs nél meg dugattyú
Hát a bulizás relatív dolog. Nekem a buli az valami komolyabb elektronikus előadóval kezdődik valami komolyabb discoban. Mivel nem kell taglalnom hogy ez mi pénz (egy este), ezért értelemszerűen inkább a moccóra költöm el a lóvét. Tegnap is voltunk rockkoncerten, meg szoktam inni is, meg eljárni baráti társaságba partyzni, meg lazulni, meg stb :)) Nem kell félteni.. Csak az ami nekem szó szerint a buli, az ritka, mivel sok lé, meg a szervezetem sem bírná ha minden hétvégén szétpörgetném a neuronokat az agyamban.
én azt számoltam hogy elmész egy szezonba 10000km-t és hogy nemsok az árdifferencia...
olcsóbb lesz a 4T de nemsokkal...és most jött a dolog hogy elmész bulizni és otthagysz lazán 5rugót és még hazafele meg is szomjazól akkor nemsok bulizásról kell lemondani ahhoz hogy fenntarts egy 2T-t
Énis azért melózok és teszem össze a pénzemet hogy kihozzam a szezonomat...
Halihó!
Valaki meg tudná mondani, hogy milyen, mekkora kormánycsapágy kell az EXTREMA-ba?
Köszönöm!
Öreg hiba...
ezt most nem vágom, hogy mi van :)) Most akkor szerinted olcsóbb v. drágább fenntartani a 4t blokkot?
A bulizós hasonlatod nem értem, mert nem sűrűn járok bulizni :D