Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

amugy az igaz hogy a régi olmos benzin jobb volt a kétütemüeknek?
Lehet én vagyok hülye, de ezzel arra célzol h nem jó olaj? :D
Mondom, a repceolaj kótert azért veszem, mert olcsósi, és takarítson kipufogót évente akinek 6 annya van és mind lánghegyesztő!
:)
Haverom a 100-as Jetforce-ába használ Arol-t és azt mondja hogy jobban megy neki. Igaz azóta ha nem húzza neki zörög... :/
Van ismerős, aki a dt be.
Mondom neki, nem lesz jó, aszongya nem hajtja...
Drága mulattság lesz később a power, meg a runnerbe az alsó görgő:)
Nem baj, majd rájönnek:)
Agip City 2T. Ennél jobb sztem utcai majdnem szériás szimóba nem kell.
egyik jó barátom AROL-t rak a runnerjébe, és még működik
A járkálósba(az majdnem gyári, csak membrános 5 gangos meg nemtommi) repcol scootert, (van aki a szériába valvo durablendet, a tunyingba meg syntpowert) a raccsingba meg repcol competitiont, vagy agip izét, amit te is:)
Viszont még mindíg van aki mezei botond olajjal kever, és nem lehet megmagyarázni neki, hoyg ez nem a leg jobb választás:)
A járkálósba nem meggyőződésből megy scooter, hanem mert 1600 forint, és majdnem olyan jó mint a valvó dura, csak azt a környékünkön nem kapni.
Próbáltam már gokart olajat is, de azon kívül, hogy hiddegen nem nagyon ken, meg kurva drága nincs más alőnye a racinghoz képest.
ti milyet használtok simsonba? nekem most a simoba is agip racing van:D
eccer robogóval való túrázásom közben fogyott ki az olajam otthonomtól 90 kilóméterre szombat délután, nagynehezen találtam egy benzinkutat , ahol szinte csak ilyen arol-os trabantba való olajszerű fosok voltak a polcon, már kezdtem megijedni , hogy a végén muszály lessz megvennem egyik ilyen mocskot a polcról, mikor felcsillent a szemem, mert a sorok mélyén ott vigyorgott 1 szál magában egy castrol actevo 2T :) , hát nagy kő esett le a szivemröl :)
Talma lehet, hogy használja, azongyák, gyomirtásra kifejezetten jó az arol!
17éves nagy agy ha csak a lehelet tartotta volna a motort szerinted bementem volna vele kecskemétre meg vissza... Te meg jól kibasztál velem mert megszorítottad a motoromat! Tedd hozzá gyökér, hogy csináltál nekem olyan kárt ami círka 70ezerforintból orvosolodik/orvosolódott.

Van itt a forumon egy jó pár ember aki látta hallotta élőben szólni a motoromat, nem egy összelapátolt szarról volt szó!

Próbálj csak lejáratni ez az egyenes stílus való hozzád!

Köszönöm szépen!
Korrekt ember vagy, ezer hálám érte.
Ritka értelmes vagy te is hogy itt teríted közkívánatra a dolgokat.
Elmentél kipróbáltad a motoromat amit meg akartál venni, megszorítottad, és kitörölted a szememet 15 ezer forinttal. Ezt is tedd hozzá! 36ezer forintért vettem bele új dugót. Még a felét sem hagytad itt.
talma MOL AROL olajat használ ami 570 Forint, és Előszeretettel használják 2T trabantba,Warthburgba,Barkaszba...
Jah néha olyan ellentmondásokat mond a csávó hogy azt hiszed hogy elfelejtettél magyarul vagy ő beszél más nyelven. Nem mondom, mikor arra az olajra mondta hogy Talma azt használja 1 hajszálon múlott az hogy el ne röhögjem magam. :D
robka: Hát nem tudom, de ha 1X szükségem lesz fullszint olajra inkább rendelek, de oda nem megyek vissza. :D
nem kérdeztél rá,hogy mikorra várható és mennyiért?
vagy veszel komplett használt power szettet (motor, nyelv, elektronika), többen árulnak itt a fórumon 25e körül
Power nyelv ügyben én már végigjártam mindenkit, összességében nem tudott senki használtan (ami érthető).
3 lehetőséged van:
- megcsinálod a mostanit rendesre. Hát ez nem fog sikerülni, mi is megjavítottuk korrektül, de kb. fél mm eltérés lett, és nem müxik tökéletesen
-veszel újan gyári alkatrészként bmelyik szalonból, 16e
-veszel Italmondoból utángyártottat 9e HuF. Én végülis ezt választottam, és (bár nem szeretem az utángyártott cuccokat) tökéletesen működik, nincs vele probléma.
Üdv
Hello Zotyavfr!

jól lehúztál a dugó árával, és te tudtad hogy ez lesz, mert mikor vissza telefonáltam haverom indult a passat-al, te pedig mondtad hogy majd a tieddel.....
lenne 1 olyan kérdésem h. nincs-e valakinek RS powernyelve?
mert az enyim nem a legtutibb:)
aki teheti RS Attához vigye a moccot szerelni------érti a témát nagyon!
ha már a közhelyeknél tartunk, a szivárvány tövében kincs van. Nesze semmi b@szd meg jól
nem azt mondtam hogy megmutatom a bicepszemet neki, hanem hogy ráborítanám a pultot :D
az erő fitoktatása a gyenge emberre jellemző
"500-al meg Talma is ezt használja a motorjába"

ennél a pontnál borítottam volna rá a pultot :D
ez melyik bolt? Petőfi utcai simsonos bolt? Mert azok rohadt nagy balfaszok :D