Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello! A Pollini henger 25-ös vagy 160-as? Mennyi az ára?
Sziasztok! Érdekelnének Aprilia rs125(95-szívlámpás már) alkatrészek kellene :elöslámpa, plexi, első idom.

Eladnék:lendkereket 34es delorto karbit, relék egyéb elektromos részek szelepvezérlö elekronika 2000es évjáratu tökéletes elsötelok, versenylendkerék, használt polini hengerszett, 3komplett kuplnung kosár lamellákal rugóval, fötengely sonkák 123as bloköntvény, gyújtás, vizpumpa rezgés csilapito tengely ollajpumpa stbmeg rengeteg cucc af1hez.tuareghez is.
tegnap ilyen időbe jöttem haza a munkából
d208at hóba kipróbáltam
hát Bence szegény gyerek...
ha akartok nevetni nézzetek be rs 50 fórumra
APRILIA RS 125 maradlk alkatrészek:
extrema=idomszett=20eft elsötelo=20eft müszerfal=10eft 28-as karbi=10eft szivocsonk=4eft
lábtartok=6eft ülések=3/db tank=8eft, bendix+önindito=10eft válto=10eft kuplung=8eft
fötengelyesblok=15eft elsösárvédö=5eft kapcsolok=4/eft, power=10eft inditorelé=4eft elsöfék=6eft
hátsólámpa=5eft segédváz=6eft, föváz=15eft lengövilla=10eft sztender=4eft váltokar=4,eft fékkar=3eft
blokdeknik=3/db, fogaskerekek=1500ft/db, ..........stb

1999-töl =oldalidomok=12eft ülések=4/db gyujtás=10eft trafo=8eft power=10eft blokdeknik=3/db
Most keltem, és látom, hogy esik a haw... Kb van 2centi, úgyhogy nem olyan vészes. lehet neki kéne indulni :D
mi is állandóan ladázunk
Mi egész éjjel egy ladát hergeltünk. itt füreden nemvolt több, mint 5-6 centi, fent tótvázsony vp fele volt 10centi körül, meg több
azt ne mond , hogy nálatok akkora van itt is eshetne, felkéne avatni a szögesgummát:D
Hóba a legjobb crossozni...szerválj valakitől egy szöcskét és go!
nincs
Nálatok nincs 10centi hó? :D
Te asztán elszánt ember vagy! Hajnalba túrára indulni... Mondanám h megyek csak akkor nekem hamarabb kellett volna felkelnem!
ééébresztő!

ma valaki dobogókő? :D
Hát nemtom, szerintem egy normálisan kezelt, karbantartott beállított 2t motor gyertyáját legfeljebb a cece legyek köpik be, durrogás meg ekkor jön a motor felől, ha gazdi sóletet ebédelt.
SOR 2-es aprilia? Ha aprilia akkora már V2 nem?
én is belepakoltam már egy pár km-t 2T motorba, igaz én 50-esbe /Simson S51B. 28E km-rel vettem, 44E-rel adtam tovább. most pedig az rs-be 1260km/
gyertyaproblémám csupán annyi volt a simoval, h rövid távokon használtam általában, és nem tudott kellőképp felmelegedni, ezért néha pucolgatni kellett.
de sohasem köpte be a gyertyát. pedig az egy 21 éves gép volt
Ezt a gyertyabeköpős, durrogós dolgot én sem értem.
Több mint 25e kmt raktam 125cc 2t motorba, soha nem köpte be a gyertyát. Durrogni sem durrogtak soha.
A fogyasztás az mindennél csuklófüggő. Az RS125ből én hoztam már ki 2,7L-es fogyasztást is, de ha 5-6ezer alatt maradsz akkor el van 4literrel.. Nekem átlagos használatnál (sok város, némi országút, sok 10e feletti hajtás, meg tötymörgés) 6-6,5 között kajál. Egy nagymoci is ennyit eszik, csak ennek a literteljesítménye duplája.
Üdv
650 -700 ha nagyon kel akkor 650ért ellehet vinni.. gyorsan kel la pénz ezért kell ár alatt adnom:(:(
Mennyit kérsz érte?
mennyire ár alatt?
Amugy ma teremcross Nyíregyházán... szeressük
Nincs értelme frissíteni mert az erőforrás ua az a megjelenése óta... szerintem vége...
a CBR125 kupás motorokat pár napja láttam valahol a neten hírdetésben, hogy eladóak. Ez azt jelenti hogy ennyi volt a CBR125 kupa, vagy csak frissítik a gép-parkot?