Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én kérek elnézést
Rs gyorsabb, nem veszem be az ilyen kamu dumákat.
tedd azt de tudod mit, ne szarozzál vazze, vegyél egy busát a piácsba azzal még a 300-at is karcolod, gyári leszabályzás nélkül 320-at megfelel?
Azt mondták nekem, ha kettő rs blokkot teszek bele, 4 ütemű lesz. Igaz ez? Szerintem buták...de van benne vmi, hogy 2*2T = 4T. És akkor már csajom is lehet
A 200as végsebesség eléréséhez venned kell a hátsó rugóstag alá egy ugynevezett utánfutást javító szettet aminek elég borsos az ára de nagyon megéri! +még egy 4T kipuffogó dobot mert csunya hangja van igy és nem tudsz keményen becsajozni vele!
És ha teszem azt 2,5 barra nyomom a kerekeket és teszek még bele 3 póóóver-t akkor ugye nagyon póveres lesz? Szeretném akasztani a 200-at....egyesben. Légyszi segítsetek már, még kezdő vagyok
ne viccelj már! Tudod mit használd azt bele!
Radiátor olajjal 266.99km/h gpsel mérve de ha a póver nyelvel ráállítasz a commander4re akkor ki lehet hozni belöle 267km/h-t és természetesen ha szifonpatronnal töltöd meg a kerekeket akár GP-ben is mehetsz! De igy 8litert fog enni és hát ugye egy 4T 1000es eszik annyit
amúgy autószerelő ismerősöm azt mondta hogy jobban is ken a 2t olajtól.
és anyi a hátránya hogy töbszörköpi be a gyertyát és a leömlőbe és a kipu dobba de föleg aleömlőbe lerakodik kokszréteg. és az égőtérbe is lehetséges .de ha meghajtod a gépet akkor kiég rendesen ezt is mondta.
na valami hozáértő emberke véleményére várok mint pl emzoliéra ő biztosan tud valamit mondani rá hogyis van ez
óhe kb a második mondatnál esett le
Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy meddig elég egy gumi felfújás az rs 125-nél. Nagyon érdekel a motor, de azt hallottam mindig fújtatni kell. Esetleg használható hozzá radiátor olaj kevérként?
Ja meg persze mekkora a végsebessége radiátor olajjal és 2 bar-os keréknyomással?
Köszi szépen előre is. Egy jövendőbeli rs tulaj.
( XD )
persze hogy lehet
de én most a világválság miatt csak fáradt olajat szoktam bele önteni... talán még nagyobb a teljesítménye is az érlelet olajnak, sokkal finomabb lesz a kenése ....
Srácok,Gázolaj használható 2ütembe keverékolajzónak?hisz azis olaj nem?
huhhh
császtok!
látom olajtéma volt elöbb.
lenne egy olyan kérdésem hogy 4t olajat lehet e 2t-be használnikeveréknek?
fucky szép az rr-ed
nem válaszoltál a mailre
vagy ismered ezt a módszert?
én küldtem a mailt
jah és Szabók 4ever
Ez király, kíváncsi lennék hányan vagyunk 'Szabó'-k innen a fórumról :D
nem vagy hülye:D
para nem para, jól járt aki annyiért vett :D
Aszittem bencce küldte a mailt nem Te :)
Most vagy én vagyok a hülye, vagy mind2őtöket Szabó Bencének hívnak :)
hát ez frankón igaz. :)
Boldog Születésnapot Fucky!
Nagyon szépek az RR-ek.Grat hozzájuk.
18 születésnapom alkalmából adok nektek ajándék képeket.
és 2340es áron meg a legnagyobb para volt venni:)