Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sürgőőőőss!
ár megegyezés szerint!
írjatok! télre és cash szükségleteket tekintve ára alat adom! mostm egy majd 1 hét mulva szervízbe!
hali midnenki!
eladó egy 2005ös gyártású, 2006os forg helyezésű aprilia rs 125ös mocc!
magyarországi, rendszámos, stb.. 9000km , harmadik moccként! használt
képek az adatlapomon!
új nick: Spearow= -=RoBeRtO=-
Spearow-nál a pont, nemmondtam hogy bánom a dolgot
Eladó DelLorto VHSA32-es lapsíberes karbi(hozzá való szűrőházzal+ a szűrőház és a karbi közti gumi csonkkal)
Ritka alkalom amikor a fórumot tényleg "fórumként" használják,sokan csak az ilyen alkalmakért járnak fel,ezekből tanulhatnak az emberek,és a lényeg hogy hozzáértő emberek vitáznak.
Hali!
Valaki tudna segíteni, hogy a főtengelyre, hogyan tudom beállítani a műanyag fogaskereket ha a jelzés el van baszódva rajta?
És még mindig keresek EXTREMA-ra füstszínű vagy sötétített plexit használtan...
köszi:(
Tetszik hogy milyen profizmussal veszekedtek, tökéletes szópárbaj mintha lenne már gyakorlatotok
látod megint idegen dolgokat adsz a számba:)
"kamuztál"
Én ilyet nem mondtam, te nem kamuztál, hanem tévedtél, és az nálunk nem ugyan az.
Az nsr a tökéletes megállapodás, nem fényezni akarom, csak közlöm az adatokat. 120as utazóval evett 4,5 litert, 4,7 fölé nem nagyon tudom vinni. Gyorsulása 7 sec kb. 28 ló dúrván az enyém vége meg valamivel 150 fölött. 4,5 l 100on. Kell ennél több?
(Ha meg úgy mennék kb mint egy cibere, -kb 6 pörgetem ki- akkor nekem is 3 litert enne.....csak hogy nekem még ott a tartalék.)
:) 125-ös 2T-vel eccer mentem csak egy gilera runner robogó volt :), nagyon élveztem, kibéreltük 1 napra , jól gyorsult 90-ig mint a golyó , utána már lasabban araszolt fel a mutató de még igy 100-110-el lehetett vele venni a kanyarokat , robogó léttére faszán vette a kanyarokat
az a baj hogy nehéz összehasonlítani őket mert kb annyi a hasonlóság hogy mindkét tárgy az motor
az egyiket arra veszed hogy sportosan közlekedj vele, nemszámít a fogyasztás Jelzem hogy a 2003as RS em 6litert evett pályán! nemkamu!közúton se tudtam 5,5 6 főlé tenni! és az egy full burkolt motor, ha akarsz akkor mész 50el és nemkell behuzni a kuplungot mint egy ezresnél de ha akarsz akkor mehetsz 110-130at kényelmesen de ha kicsit sietsz akkor 150et is rövid ideig...
egy CBR125 az ha sietsz akkor 100és levisz a huzat... igaz keveset fogyaszt meg igénytelen de más nahh...
kinézetre, anyagminőségbe, kidolgozásba gyenge...
halkan jegyzem meg hogy 250es NINJÁVAL gyorsultam annó de nem álló helyzetből és lemaradt 2-3m....
nagymotoroknál egyértelműen 4T viszi a prímet és énis 4T párti vagyok mert olcsóbb a fenntartása egyértelműen! de nem sokkal!
Kategóriában legyünk ne az sv-t meg badithoz hasonlítsuk :) . Lehet választani 12 loerőt és 2,5 literes fogyasztás vagy 30 loerős és nagyob fogyasztás. Mindenki mást mond . Nekem 100 nál 5 ezer körül 3,5 öt fogyaszt monoton túratempoba.
jó leszarod pályán mennyit eszik elhiszem , a versenyeken kit érdekel mennnyit eszik a győzelem a fontos semmi más, de én a fogyasztással arra utaltam, hogy azoknak akik mindennapi használatra, vagy netán túrázásra használnák a motorjuk azoknak a 2T fogyasztása a legrettegettebb rémálom , szerintem evvel te is egyetértesz:) . Én nem fikázni akartam a 2T-ket mert imádtam a kis robogóm 50-ig ugy gyorsult mint a golyó , jókat derültem rajta hogy a nagyképű autósokat ugy otthagyta a lámpánál mint a szart :)
nem nem értelek félre:
"előny mi?
Írtál még pár ilyen okosságot, (durrog, beköpi) látom erős nálatok a plafon:)"
csak nem szeretem ha burkoltan hazugnak neveznek, mert valóban ennyit eszik a mindkét vas , nem kamuztam, miért kamuznék? Nem okoz örömet ha másokat és magamat becsapom avval hogy kiszinezzem a dolgokat .
Ott a pont
nemtudom melyiknek van nagyobb jövője: CBR 125 kupa vagy az RS125 kupa...
ennyit a 4T ről...
Vágod leszarom mennyit eszik...egyen 6ot vagy 8at pályán leszarom de azt az érzést nemfogja visszaadni ahogy egyik kanyarból a másikba pakolod a vasat olyan könnyedén mint az RS-t és még erő is van benne egy kevés...
nyilván egy 600as erőből megy el neki de sokkal nehezebb kezelni is!
sztem 125be RSnek nemnagyon van vetélytársa...
4T 125 meg annak kell aki 2hónap után majd megy másik motorért mert gyenge...
Egy RS en már kell önkontrollt gyakorolni!nmecsak stiftgáz van! és tökéletes lépcső a nagymotorfelé!
Drága uram, te szándékosan értesz félre engem?

Lassan írom, hogy átmenjen:
Kis köbtartalmu motoroknál macerás a rendkívül kicsi adagok kimérése.
(ienen olv újra amit az előzőben írtam, nem írom le ugyan azt mégegyszer:)

Természetesen, nagyobb motorokban már most is sokkal jobbak az injektorok, de mi itten kis ccm ről vagyunk bezsélgetve,a probléáma azokkal van.(olv újra, etc,etc)
Mehanikus biszbaszokról mneg végképp nem volt szó.

Szerinted nem rángatoznak a nyagobb motorkerékpárok, ez elég érdekes, tekintetbevéve, hogy a teljes motoros sajtó,a különböző elbaltázott injektortérképek által okoztott rángatozó motorokkal volt tele, még pár éve is.
És leges leg leg leg utoljára:
A muszáj az pontos jé:)
A mami vagy az m-force oldala volt de leszedték a cikkeket..
Karbi sokkal egyszerűbb szerkezet még ész se kell hozzá hogy felfogja az ember hogyan műkődik. Ezáltal sok tuninglehetőséget is rejt amik nem drága tuningok (nem powerjetes karbira gondolok) Síktolattyús lehet benne változtatni a fuvokákat. És nem kell hozzá semmi gép meg technika, hanem elég egy szakember aki a puszta érzékszerveivel megállapitja hogy most igen most jol bevan állítva ez a motor. Karburátor mindig is meglesz, mert ez egy olyan konstrukció, amit senki se akar és senki se tud jobbá tenni. De persze injektor már drágább és komolyabb, de nem adja vissza az élményt, meg egy átlag ember hozzá se tud szagolni. Nagymotoroknál meg csak annyi, feldobja a gépet és kész belövi a programot, versenysportba ez jó mert nem kell ott szarakodni. Dirr usb-re rátolja és már olyan lesz a motor karakterisztikája amilyet akarsz, és ezt a karbi nem tudja. Meg persze gyorsabb gázreakció az injektornál, ugye belehet szerelni váltoelektronikát, ami karburátorosba tuti nincs.
exc nincs 45 Le mert 2 gyűrűs dugó van benne és eléggé lefolytja... dugócsere után esetleg...
EmZoli!
bocs az OFF-ért, de leírnád annak az oldalnak a címét, ahonnét a kül. 2T technikával kapcsolatos cikkeket linkelted?
jójó.... kb 45 lonak mondogatják az exc-t amit el is hiszek mert szedi a földet nagyon . De keréken az is kb 20.... volt ebből apróbb összezörrenés YZF R 125 forumon hogy felraktak egy képet hogy hány loerő az rs keréken........