Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen ebben igazad van hogy ha kitartod az árat akkor lehet sose viszik el...
Énis ebben a cipőben járok hogy van egy 2003as RSem amit elakarok adni 720ba kezdtem hirdetni és most 550be hirdetem...kb pont leszarom hogy az olaszoktól behozott szarok mennyibe mennek, meg hogy a lopott 50esként eladott Rs ek mennyibe mennek...majd rjönnek ha egykét dologhoz hozzákell nyúlni hogy az mennyibe fog fájni nekik...
az a baj hogy hiába viszed le a motorod értékét aztán van a zsebedbe mondjuk x összeg és mennél a másik motorért és tuti hogy nemfog engedni annyit hogy megérje neked annyira mint mondjuk akinek az elöző motorodat eladtad...
125ös piacot elárasztották a kinről behozott gépek de télen ez megfog állni, arról nemis beszélve hogy a románok viszik már a nagy részét valamint hogy a 600as piac is szarásig televan!
2éve nézegettem a 99-2000es R6okat és 1.1körül mentek...most ugyanez 8-850...
de a 2003as is 14körül ment azt mostmár 1millába vannak...nemmásért a kintről behozott idomsérült gépek, a banki visszavett gépek, valamint a lopott motorokból újraélesztett motorhibás, sérült motorok...
szóval egyszerű a dolog tartod az árat aztán lesz ami lesz...vagy buksz egy halom zsetont de akkor legyen a szemed elött menniyt melóztál x pénzért....
ha elmesélném a "hogyan engedem le a tankot meg kötöm be az üzemanyag szintjelző vezetékét" te lennél a hét loosere
már alig várom ennek az agyhalottnak a heti hülyeségeit
figyelj , ez egyértelmű, hogy nem fogják sehol a legkorrektebb piaci áron beszámítani a használt géped, ezen nincs is magyarázni szerintem, mert megától érthetődő. De ha eccer nem tudja eladni a motorját és nagyobbat akar akkor a beszámítás a legjobb alternatíva, még ha buksz is rajta valamennyit, de legalább megszabadulsz tőle. Meg is tarthatod a motor, hogy én bizony ennyiért akkor sem adom oda, de evvel magadat szivatod, mert ha megtartod , tovább jársz vele az idő és a folyton nővekvő kilóméterek egyre lejjebb viszik a motor értékét , és még az örömöt, éléményt is megfosztod magadtól, hogy végre nagyobb motorral járhass amilyenre már rég vágysz. Az meg relatív, hogy te magad egyénileg, mekkora összegre tartod a motorod értékét, ahogy apám szokta nekem mondani néha: minden annyit ér amennyiért megveszik. Mindenki maga dönti el, hogy inkább alább adja a motorjáért képzelt árat és el tudja adni rövid időn belül, és megvalósíthatja az álmát, hogy nagyobbra cseréli, avagy pénzügyi szempontokat előtérbe helyezve nem adja olcsóbban, úgy dönt, hogy ragaszkodik az árhoz, és lehet hogy 1-2 napon, héten belül sikerül is túladnia rajta az eredeti összegért is, de benne van a kockázat is, hogy a nyakán marad a gép , idővel ugyanúgy veszít az árából ha csak a garázs falát támasztja is, és csak a keserű szájíz marad, amikor más motorosokat látsz , akik az álommotoroddal járnak.
Én speciel nem kerültem ilyen helyzetbe , mert aznap mikor úgy döntöttem, hogy felrakom a robogóm a netre, mert megválok tőle , 5 helyre feldobtam, másnap már hívtak, hogy megnéznék, harmadik nap el is vitték, de apámnak a nyakán maradt annó a két gép , a kissebbet a 125-öst 2 év alatt sem vitték el pedig 10 valahányezer km volt benne és olcsón adta volna...így ő is beszámítatta őket, még ha bukott is rajta, sajnos ez már csak így megy ha fontosabb neked a motorozás élvezete, mint a számológép nyomkodása és és a hit, hogy majd csak jön valaki aki elviszi ennyiért is......
De most komolyan kb mennyivel olcsóbb szted egy 4T blokk fenntartása...ha mindent megadsz neki úgy mint egy RS nek akkor egy szezonra levetítve kb amit elbulizól lóvé egy hónapban
ez a blokkcsere nálam is gondolatban volt... Viszont csak úgy tudnám megoldani, hogy a rotax 122 árából kijöjjön egy másik blokk + szerelés, amire nem sok esély van :)) Meg igazából nekem üléspozícióra is kicsi az RS, és azon a másik blokk nem segít :D
mint az SPbe,félig medve félig disznóember:D
értelemszerűen :D
ez tetszik...félig...és felsorolsz 4 motort
amúgy ne herdáld el, szerintem tavasszal korrektebb áron el fogják vinni
az enyémre volt érdeklődő 899ért!
A srác azt akarta hogy beszámítsam a motorját, egy 600as vasat. Annak a motornak minden alkatrésze úgy lett összebuherálva más motorokból, szóval félig honda/yamaha/suzuki stb volt :)) Elég gány egy verda. Megkérdeztem tőle mailben hogy mégis milyen tákolt motor ez, erre már nem válaszolt :D
én már ezen ígyis úgyis rengeteget buktam 1.2 milla volt újonnan most meg a kutyának sem kell 800 000 ft-ért sem
csak nem mind1 mennyibe veszik be...
mert a sajátjukból általába nemenged és a tiedet meg piaci ár alatt veszi be...és akkor lecserélted a mocit csak buktál 2x X összeget...
egyetértek:D
nekem meg volt is ilyenem.......
én se , ebből is látszik, hogy minden nap lát, tanul valami újat az ember
ilyet se láttam sőt nem is hallottam róla
http://www.moto-center.hu/akci... apám itt vette a stromot, vannak náluk a szalonban új hondák és suzukik is, hátul a használt részen meg mindenféle márkájú mocc van, a szinte újtól a legszarabb 5 forintot nem érő 20 szor porrá tört és átfestett szarokig amik tuti, hogy beszámításból kerültek oda, ha azokat bevették akkor te a újszerű, szép állapotú rs-esdet is bevennék szerintem. Ha gondolod érdeklődj náluk hátha.... egy próbát mindenesetre megér szerintem.
arra ne cseréld le szerintem, mert hamar megunod , inkább 4-600 körülire cserélj szerintem
értem, az gáz, pedig ha valahol ahol suzukikat is árulnak bevenné neked akkor egy sv 650-esbe érdemes lenne elgondolkodnod, nagyon megbízható, olcsó , nyomatékos, kis fogyasztású moci. Amugy ez a beszámítás sem a legjobb megoldás, mert eléggé lehuzzák vele az embert, de ha már nincs más kiút... apám is ugy vette meg 3 éve a v-stromját, hogy beszámítatta a honda nx 125-ötösét, meg a kawasaki kle-400-asát
*250es ninjába nem, bocs elírtam
képzled nem voltunk már sokhelyen de olaszt nemszámítanak be csak japánt... kawasaki az egyedüli ami bevenné új motorba de csak a 600asba vagy afelett 250 es ninjába... újmotor meg 2.5 millába nemkell
de nem is számítják be neked nagyobb új motoron vásárlásra sem?
nekem meg az rs em eladó már augusztus óta de 800 000é senkinek se kell fél év alatt mégcsak nemis hívtak 600 000 be úgysem adom oda akkor áljon inkább itt még évekig na de most nemis ezért jöttem... légszi aki tud segítsen! milyen blokkot lehetne belerakni? csak 4T érdekel abból is minimum 400 ccm-es, légyszi aki tud segítsen!