Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hallod Neked akár 17ezret is engedek
ki számít havernak?
de ha szerzel olcsón blokkot meg embert aki olcsón korrektül belerakja, szólj, de semmi esély szvsz :D
sajna
pedig fasza kis supermonok lehetnének
na elteszem magam holnapra
csá csá
túl sok macera a blokkot beszerezni, belerakatni, meg a forgalmival szarakodni. Nem sok blokk van ami 1-1be belemegy...
anno ahogy mondtad: "az RS fékei tökéletesek és egy nagyobb ccmes 1hengeres motorral is simán megállná a helyét" hát akkor hajrá
semmi más nem hiányzik nekem csak a lóerő :(
fő a változatos élet mód
ha megmaradna a vonzódás, egyértelmű h a sajátom tartanám meg :) Most megbízható egy jó ideje, jól is megy meg minden :)
ha annyira nagy gond a könyvelés nyugodtan a nevemre írathatod kapsz tőlem ajándékba akkor egy RS125öst. 2000es kiadásút és akkor megmarad az RS iránti vonzódásod is
csak egyben adom a kiput :)
A következő? Jó kérdés, remélem lesz következő, itthon nem éppen örülnek.. :) Remélem valami 600as sport. 98-2000körüli
Mi lesz helyette?
igen csak kavarás van könyvelési okokból, és papíron el kell adnom. Ha ténylegesen nem is veszik meg most, akkor bátyámé lesz papíron.
Akkor mien olajat vegyek bele?
OMV Bixxol?
de csak a dob kell :D rezó nekem is van
amúgy télleg úgy volt hogy tavasszal adod el ... és mi lesz a következő motor ?
aztmondtad tavasszal:D
olyan híg mint a hugy
ha gyárival viszik el, Tiéd az arrow
miért? pár héttel ezelőtt is eladó volt, csak nem nyilvánosan :D
A Shell Advance VSX 2T-ről valakinek van valami véleménye?
Én már 6000 Km-e azt tankolok a mociba, és nincs tőle semmi baja!
És nagyon minimálisan füstöl csak tőle!
ha pár héttel hamarabb szólsz...
agip racingről van szó, ezt nevezik jó 2 T olajnak
ha a dobot eladnád akkor vevő vagyok rá
Élőben meg lehet nézni vásárhelyen ill. szegeden.
Tel: 70/6199777
mail: tyt@vnet.hu
egyébként nagyobbra váltás miatt adom el
majd aki megveszi a vasat, lehet megkapja mellé.

Apropó, akár már MOST ELVIHETŐ A MOTOROM! 2006os, 1 tulaj vagyok, 17500km. Folyamatosan szervizelt, makulátlan szalon állapot. Henger, dugó, tűgörgő 6000kmt futottak. Új DID O-gyűrűs lánc + lánckerék 3500kmt futott. Új power elektronika, arrow rendszer bekarburálva. Végseb alattam 165 km/h, költségmentes állapotban, hitel és tehermentesen eladó! 16e kmnél volt nagyszervíz! Megbízható. Extrákat adok hozzá, pár dolog alkuképes. Az ára: 899E HUF, ami a gyári rendszerrel értendő. Arrowwal +40e. Az ár alkuképes esetleg. AKCIÓ, fórumos haveroknak 15e ft engedmény!