Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a repsol is egy szar, kurvára kokszol szóval...
Nem rossz a stihl olaj! Nem rosszabb mint a repsol 2000 ft os olaja. Egy bibi van vele hogy nem alkalmas szivattyús olajzáshoz.
Sajna én sem vagyok mindenható,(milyen meglepő:) és megtudtam, hogy a stilé olaj, valami egészen hazsnálható cucc átcimkézve....
Amit én gondoltam, hogy más anyagok, más üzemi körülnmányek, arról kiderült, hogy nem igaz teljesen.
Ezzel együtt, én a simsonomba sem tennék fűrészgép olajat.
Hogy miért?
Mert nem hiszek sem a mesékben, sem a csodákban, vannak elérhető áru, jó olajok, a teljesítményszintet kell nézni, meg a meleg viszkozitást, nem a márkát. A nagy márkák olajai megbízhatóak.
Sz.tem ne öntsd bele . Vegyél Agip-ot .
Régebbe mintha Mzoli mondta volna hogy mi a bibi a stihl olajjal .
eladó jó állapotu 160as polini henger szinte új dugóval!érdeklődni e-mail vagy msn.
lekakkantom,en nem önteném bele azt kész
az a vmivel olcsóbb kb 100-200 Ft /ennyi van az Agip Speed 2T és a Stihl között utóbbi javára/
ja és stihl olajból lehet venni asszem több lityósat óócsóóért, míg ezekből a buzi 2t olajokból mindig csak literes kiszerelés van.
annyira nem lehet rossz a stihl olaj, full szintetikus tudtommal. Ráadásul utánakérdeztem, és valamennyivel olcsóbban jön ki mint a rendes motul olaj. Azért én minden esetre maradok a motorba való olajoknál, de nem hiszem hogy a stihl olaj ártana neki! Biztos ami biztos, rakj bele olyat amilyen kell.
környékünkön az összes tzr stihl olajjal megy évek óta
max full sintetikusat full szintetikussal... a többi lehetőséget ne próbáldd ki
már bocs ..(én sem önteném bele az rsbe de majd utánnanézek) szerinted egy stilfűrésznek nem nagyobb véfelem kell? mert az ugye többet forog az rsnél + AZT NEM melegítik...mint az rst hát nemtudom utánna kéne nézni lehet jobb mint a castrol : de ne önsdd bele!
azt a stihl olajat inkabb mellozd:)
ha még csak fel-fel villan akkor van még benne...
sziasztok! a motoromba motul710-es olaj van de nincs sok bene halványan világit al oil jelzés nagyobb fordulaton! azzal menyit megyek el? de van itthon stihl motorolaj amit az üzemanyagba rakok öntehtek a motoroljahoz v nemkéne? köszi szépen fontos lenne!
3 hét az tényleg komoly, dehát ráér még. Én közelítek a 3,5 évhez :)
3 hét ?
az komoly .
ez csak egy nagyképü duma volt, és bocsánatot kérek az ismerőseitől és tőlle is ő volt a leghosszabb kapcsolatom és a legjobb is ,3 hét rulz, nagyon kedves és aranyos csaj...
ja,akkor még KawasakiZX10R néven nyomultam
Üdv ismét csak most Németóráról!
Mi újság Tyt?
nem az enyém a lóvé, így nem is lesz belőle motor
akkor lesz miből új gépet venni
még jó hogy okosan bevásároltunk dollárból kb 1 éve. :)))