Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor az jó anyag volt!
én spec este óta vigyorgok
Csá! mi zu? Gépirás óra powa
semmi gond...a Black RS ereje velunk van nekunk nem kell fegyver
Amúgymeg basszameg most mentem egy kawa Zx9R-el meg egy szinte vacsiúj CB1000-el.
Azóta csak vigyorgok mint a tejbetök :D
A CB1000 írtó kezes, kb annyira egyszerű terelgetni mint az RS-t, kib. kényelmes, és megy mint a mocsadék. Nyomatékhegyek, stb, nagyon jó gép.
Viszont a Zx9r az vitte a prímet, kegyetlen ahogy megy. A közeli 4sávoson próbáltam a gépeket, hát a kawával egy enyhe gázfröccs után 6.ban, lenéztem az órára és 240et mutatott. Kegyetlen hogy milyen erős, és hogy mennyire nem venni észre hogy milyen gyorsan mész :)
Na a lényeg, hogy ismét rájöttem (mint múltkor a 954RR után), hogy bőven nem kell nekem 900as meg 1000es gép, mert fiatal vagyok még, és azt hiszem a 600as is BŐŐŐŐVen elég lesz :)))) Egyszer.
az a sor4 hang nagyon üt ;)
áhh csak fegyverkereskedés, mi abban a rossz? :D
semmi rossz
Kocsis Péter
rosszul hangzik
Tyt,plz ha v msnen írj már rám,kereskedés
védd a nemzetet Bence
új rs-ek km órája nem csal
bemértem gps-el
rizmajer árpád?
az a 130 az kb 120maxx...a 9500at is megkérdőjelezem...
Múltkor az egyik MZ-s gyerek jött Aprilia kupába...
MZ-t keni vágja, ringen is ment már...
Pénteken fizetős edzésre felment hogy ismerkedjen a motorral, kopott Dunlop gumi, 8fok stbstb...
jön le hogy 2:16ot ment...
köridőmérőn nyomkodta az időt rajtvonalnál...
ott álltunk és nemhittük el...ennyire nemlehet állat hogy cél végén benyomja és ráfordulásnál kinyomja a kört
Aztán kiderült kapaszkodjatok meg mellé tettünk egy telefont és stopperon toltuk...
1perc alatt csalt majdnem 5 mp-et...
aztán a km óráról nemis beszélek hogy lemerült az akksi beletettek egy újat aztán gyujtás rá és 76000km...
jó kis teszi mi Atta?
de 130 nál 9500-at forog
igen,elég jóba voltunk,megvette a mocit énvoltam az első aki kipróbáltam,azon a télen szinte minden olyan nap kinnt volt amikor járható volt az út,aztán jött tavasszal az első melegebb nap és... :(
kölcsönadtam neki a motoromat had örüljön
4pont ;)
szintúgy
akkor azokat a képeket anno te mutattad
dede sintesi.
4pont
régi kerek lámpás széria volt neki, nem ?
egyik haverom af1-el halt meg 2 éve :(
16évesen 1 utcára a házuktól....