Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó pollini 160 as henger rotax 123 as blokkhoz.Javításra szorul.(Karcos a henger fala)Dugattyúval(csak méret miatt mert már használhatatlan) valamint ha kell hozzá való főtengellyel amin zsír uj prox hajtókar és tűgörgők vannak.
Kezdődik :
először baleset -- motor nak vége , te örülsz az életednek
aztán vezetsz egy autot ami joban megy a gépednél
utánna meg már kocsizol
Oké akkor huzzál bele mert idáig eléggé szánalmas vagy. legalább ha szép nem vagy legyen egy kis eszed de úgy látom az se az erősséged, nah mindegy a faszveréshez értesz te kis pöcs
NA hello mindenki!
Ma délelőtt volt szerencsém egy 2007-es Corvette-t tesztelni kb 1 órán keresztül eléggé brutál az 500Le!
Ez most jobban bejött mint a gixer
engem csak az olaj érdekel
Itt mérnem tudsz? Ennyi vagy?
hallod kis pöcs vegyél fel msn-en ott tudlak oltani vagy hivjál fel telefonon.
Én legalább nem szoktam kardozni vele, mint te fukiboy a klubból :)
sziasztok, szeretném megkérdezni mennyibe kerülnek kb ezek a dolgok amiket kérdezek, jólenne ha segítenétek...
szal érdekelne az rs 94 esre 1 hátsó rugó, egyhátsó gumi, termosztat, és 1 pollini sportkipufogo, powerszelep, első felni, első féktárcsa... előre is thx
Neked meg hobbit pöcsöd még se mondom el.. Upssz bocsi. Bébipőcsőd van te faszzopóóóóóóóóó
Szerintem inkább a mosószerről ami az agyad helyén van.
Most a spermámról beszélsz vagy olajról? Vegyél fel msn-en az gyorsabb
hello Fucky Rs engem lehet érdekelne 1 liter de itt körbe kérdezősködök hátha kell másna és osztódik a psota költség
majd Adammal megbeszéljük emailen

kistuning5@citromail.hu adam majd dobj egy mailt
mennyi?
neon zöld meg piros
jah de inkább kicserélem jobb a biztonság, monnyuk nem tom hogy el tudom-e passzolni mennyit érhet vajon
szerintem ez még lazán elmegy jópár km-t.
érdekel a dolog milyen szinű
ha érdekel van felnicsíkom
jelenleg ilyen
nem vagyok egy nagy kanyarvadászós de azért néha azt is kell , pályán még nem voltam de szerintem nyáron majd elmegyek, most teljes felujitás van át lesz fényezve az égész motor új gumi, plexi, km/spirál és csiga egy motoros ruha beszerzése felnicsÍk és matricák szal elég költséges lesz a tél
jah , ismerek olyat akinek felújították, 200-500 km-t bírt. bontottal tényleg jobban jár, csak mivel fogyóeszköz elég zsákbamacska dolog.
elméletileg meg tudják csinálni, tesznek bele egy szelepet és gázzal megtöltik... a gond h bontóbal egy hátsó rugóstag 8E ft kb, míg ez a müvelet egy 20-as és nem is tart túl sokáig, ugyh tuning sztem inkább keress egy fiatalabb bontottat...